11:00
Понеділок, 11 Липня 2016

Хакери зламали акаунти «Громадського ТБ» Закарпаття

На акаунти ГО «Громадське Телебачення Закарпаття» у Facebook та YouTube було здійснено хакерську атаку, унаслідок чого організація втратила над ними контроль і вимушена була утворити нові.
Хакери зламали акаунти «Громадського ТБ» Закарпаття
Хакери зламали акаунти «Громадського ТБ» Закарпаття

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

За словами голови громадської організації «Громадське телебачення Закарпаття» Олександра Мерявчика, хакерська атака сталася 20 червня. Тоді ж працівники виявили, що не мають адміністративних прав на акаунти у соцмережі.

«Зранку (20 червня - ред.) усі наші працівники і редактори, режисери, зайшовши у свої електронні поштові скриньки, отримали повідомлення про те, що їх, точніше, нас всіх, видалено з прав адміністратора сторінки на Фейсбук. Відразу ми почали моніторити всі інші акаунти і з’ясували, що це не тільки сторінка на Фейсбук, а й основний наш канал на сервісі Youtube. Після проведених оперативних заходів по розслідуванню, ми зрозуміли, що ні в кого немає доступу і відразу направили свої запити у службу техпідтримки Фейсбук, Gmail або Google», –  розповів Олександр Мерявчик.

 Як повідомляє ІМІ, перемовини з офіційними службами підтримки Фейсбук та Google ГО тривали близько двох тижнів, під час яких «Громадське ТБ» Закарпаття надавало докази, що ті сторінки, а також матеріали їхні.

«У результаті перемовин було прийнято рішення все-таки зареєструвати нові акаунти та сторінки уже з врахуванням відповідних критеріїв безпеки», –  розповів Мерявчик.

Він також додав, що є певні думки з приводу того, хто міг здійснити атаку.

«Звичайно, є певні думки, кому це могло бути вигідно, або хто міг це зробити. Ми провели певну роботу і серед колективу. Але у нас немає прямих доказів і ніхто за руку спійманий не був, тому, звичайно, говорити певне щось зараз буде зайвим. З іншого боку, це урок для нашої команди», - зауважив голова ГО.

Відтак «Громадське ТБ» Закарпаття звертається до колег-журналістів, до всіх активних користувачів в мережі Інтернет, до блогерів максимально поширити інформацію про те, що старі сторінки «Громадського ТБ» Закарпаття є неактивними і не контролюються їх дотеперішніми розпорядниками, а також закликає підписуватися на нові акаунти – сторінку у соціальній мережі Фейсбук та на YouTube.

На нових сторінках, зауважує Мерявчик, вони продовжать «надавати актуальну інформацію, об’єктивну інформацію, яка, очевидно, і спонукала, або гострота якої, можливо, спонукала когось вчинити саме такі дії».

Фото: ІМІ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
723
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop