17:29
П'ятниця, 17 Червня 2016

«Українському радіо» вдалося уникнути попередження Нацради

16 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула результати позапланової перевірки Національної телекомпанії України за ліцензію на супутникове мовлення «Українського радіо».
«Українському радіо» вдалося уникнути попередження Нацради
«Українському радіо» вдалося уникнути попередження Нацради

Перевірка була призначена за даними моніторингу від 19 лютого, котрий виявив, що в радіопрограмах «Українського радіо» не подаються імена авторів, назви та адреси виробників програм, як цього вимагає ч. 5 ст. 6 закону «Про телебачення і радіомовлення». Перевірка підтвердила виявлені моніторингом факти.

Втім, керівник радіо «Промінь» (другий канал «Українського радіо») Роман Коляда повідомив, що імена авторів та назва виробника («Українське радіо») завжди називаються в програмах. За його словами, фраза ведучого наприкінці ефіру «З вами був такий-то» якраз і є вказівкою авторства. Після перевірки «Українське радіо» вирішило розробити шаблон для ведучих, як вказувати імена авторів програми, щоб це було прийнятним для Нацради, повідомив пан Коляда. Стосовно адреси виробника програм – пан Коляда висловив сумнів у доцільності такої норми законодавства. З ним погодилися члени Нацради, які навіть висловили готовність ініціювати вилучення такої норми із закону.

Зрештою, члени Нацради вирішили не оголошувати попередження «Українському радіо», як це передбачав проект рішення, а взяли до відома наявність порушень, зобов'язавши усунути їх протягом місяця.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
575
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop