15:02
П'ятниця, 10 Червня 2016

«Українське радіо» отримало ліцензію ще на 17 частот у ФМ-діапазоні

9 червня під час засідання голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко вручив генеральному директору Національної телекомпанії України (НТКУ) Зурабу Аласанії і виконавчому директору філії НТКУ «Центральна дирекція “ Українське радіо”» Анатолію Табаченку ліцензію на радіомовлення на 17 частот в 11 областях України
«Українське радіо» отримало ліцензію ще на 17 частот у ФМ-діапазоні
«Українське радіо» отримало ліцензію ще на 17 частот у ФМ-діапазоні

Про це «Детектору медіа» повідомила прес-служба Нацради.

Нові частоти тепер є у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Черкаській і Чернігівській областях. Відтак ФМ-мережа «Українського радіо» зросла до 55 частот у 19 областях України. Бракує частот у Івано-Франківську, Одесі та Харкові.

«Ці ліцензії – головна умова нормального існування суспільного мовлення, радіо, щоб воно було почуте», – наголосив Анатолій Табаченко.

Нагадаємо, що 31 березня Нацрада підбила підсумки конкурсу на вільні радіочастоти, оголошеного 12 січня. На конкурс було виставлено 39 радіочастот ФМ- та УКХ-діапазонів, і Нацрада розподілила 38 із них. Найбільше частот за підсумками конкурсу – 17 у ФМ-діапазоні – виграла Національна телекомпанія України (перший канал «Українського радіо» УР-1).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1078
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop