17:42
Вівторок, 10 Травня 2016

Геращенко оцінив «міністерство інформації ДНР» і хоче впровадити в Україні контроль за контентом і блокування сайтів

Народний депутат Антон Геращенко виступає за впровадження контролю за контентом, контролю за акредитацією журналістів і можливість блокування інтернет-ресурсів з метою протидії російській пропаганді.
Геращенко оцінив «міністерство інформації ДНР» і хоче впровадити в Україні контроль за контентом і блокування сайтів
Геращенко оцінив «міністерство інформації ДНР» і хоче впровадити в Україні контроль за контентом і блокування сайтів

Про це пан Геращенко написав у Facebook, коментуючи викрадені українськими хакерами з інформаційних систем так званих «ДНР/ЛНР» дані про так зване «міністерство інформації ДНР».

«У банановій республіці ДНР, за сприяння фахівців з Кремля, за 2014-2015 роки було створено потужну пропагандистську машину зі штатом у 120 осіб і бюджетом, що в десятки разів перевищує бюджет Міністерства інформаційної політики України)», – написав пан Геращенко, нагадавши, що штат Міністерства інформаційної політики України налічує 30 осіб, а бюджет на 2015 рік становив 4 млн грн.

Антон Геращенко оприлюднив структуру «Міністерства інформації ДНР» і перелік його співробітників.

Клікніть для збільшення

На думку народного депутата, Верховна Рада та її профільні комітети повинні переглянути питання стратегії інформаційної політики України та виділити достатнє фінансування на проведення інформаційної роботи з громадянами України, які перебувають на тимчасово окупованій території в Криму та на Донбасі, а також на заходи протидії зусиллям російської пропаганди проти України на території самої України.

Пан Геращенко вважає, що це питання полягає не лише в кількості співробітників і бюджетному фінансуванні, а в необхідності на державному рівні розробити і затвердити програму інформаційної політики України, яка полягатиме в контролі за контентом, контролі за акредитацією журналістів і блокуванні інтернет-ресурсів.

Програма інформаційної політики України, на його думу, має включати такі напрямки:

«1. Контроль за контентом, що мовиться через ліцензовані ефірні телеканали, з метою недопущення заяв, що підривають державний суверенітет і територіальну цілісність;

2. Контроль за контентом, що транслюється телеканалами в кабельних мережах. Мета аналогічна вказаній в п.1;

3. Контроль за акредитацією журналістів іноземних і, в першу чергу, російських ЗМІ на території України і видворення таких журналістів у випадку встановлення фактів порушення ними законодавства України.

(Найближчим часом на сайті "Миротворець" будуть опубліковані повні дані про українських та іноземних журналістів, які пройшли "акредитацію" в ДНР. Таких понад 7 тисяч);

4. Організація законодавчої і технічної можливості блокування інтернет-ресурсів, що розпалюють ворожнечу, ненависть і підривають національну безпеку України».

Антон Геращенко також подякував українським хакерам, які скачали понад 7 терабайтів внутрішніх документів так званих «ДНР/ЛНР», які були передані для аналізу СБУ, МВС та іншим компетентним службам України.

Нагадаємо, 9 травня анонімний хакерський альянс угруповань FalconsFlame і Trinity розповсюдив відеозвернення, на якому повідомив про проведення «операції» #OpMay9 зі зламу сайтів російських пропагандистів і терористів «ДНР».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1263
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop