До 5 серпня – прийом заявок на навчання в освітньому проекті для документалістів і медіа-активістів «Школа образу і доказу»

4 Серпня 2015
2100
4 Серпня 2015
14:45

До 5 серпня – прийом заявок на навчання в освітньому проекті для документалістів і медіа-активістів «Школа образу і доказу»

2100
До 5 серпня – прийом заявок на навчання в освітньому проекті для документалістів і медіа-активістів «Школа образу і доказу»

Київська бієнале 2015 «Київська школа» запрошує до участі в проекті «Школа образу і доказу», що відбудеться в серпні - жовтні 2015 року.

 

«Школа образу і доказу» - це освітній проект для документалістів, дослідників медіа і медіа-активістів, а також платформа для експериментів у сфері документального відео. Протягом двох місяців у рамках Школи пройдуть воркшопи за участі українських та міжнародних художників, теоретиків, режисерів та журналістів, котрі разом із учасниками школи працюватимуть над створенням документальних відеопроектів.

 

У «Школі образу і доказу» пройдуть майстер-класи, семінари та лекції Сергія Лозниці (Україна - Німеччина), Хіто Штеєрл (Німеччина), Наталки Гуменюк (Україна), Cвітлани Матвієнко (Канада), Руті Села (Ізраїль), Джеймса Т. Хонґа (США), Лесі Кульчинської (Україна), Хаїма Сокола (Росія), Ніка Даєр-Візефорда (Канада), Ніла Белуфа (Алжир), Станіслава Мензелевського (Україна), Ангеліни Карякіної (Україна), Артура Жмієвського (Польща), Ольги Папаш (Україна), Томаша Рафи (Словаччина), Фікрета Атая (Туреччина), Катерини Сергацкової (Україна), Венделін ван Ольденборґ (Голландія) та інших.

 

Зацікавлені участю в «Школі образу та доказу» мають надіслати до 5 серпня 2015 року своє коротке резюме, мотиваційний лист, портфоліо та/або посилання на свої відеороботи на адресу team@theschoolofkyiv.org.

 

Навчання у «Школі образу та доказу» безкоштовне.

 

Для участі у всіх заходах «Школи образу та доказу» необхідне вільне володіння англійською мовою.

 

«Школа образу та доказу» зосередиться на кіновиробництві як інструменті критичного аналізу війни в Україні. Група дослідників, медіа-активістів та кінематографістів займеться аналізом документального виробництва образів, яке виникло у контексті війни в Україні, а також створить серію документальних досліджень та репортажів.

 

«Школа образу та доказу» заснована на честь видатного режисера-документаліста Харуна Фарокі, який погодився вести проект перед своєю несподіваною смертю влітку 2014 року. У рамках школи пройде ретроспектива фільмів Харуна Фарокі.

 

Партнери «Школи образу і доказу»: Національний центр Олександра Довженка, Hromadske.TV. Проект відбувається за підтримки Swiss Cooperation Office в Україні.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2100
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду