Агентство «Крыминформ» відмовило в акредитації журналістам ATR після початку  мовлення каналу з Києва

Агентство «Крыминформ» відмовило в акредитації журналістам ATR після початку мовлення каналу з Києва

19 Червня 2015
3003
19 Червня 2015
18:34

Агентство «Крыминформ» відмовило в акредитації журналістам ATR після початку мовлення каналу з Києва

3003
Агентство «Крыминформ» відмовило в акредитації журналістам ATR після початку  мовлення каналу з Києва
Агентство «Крыминформ» відмовило в акредитації журналістам ATR після початку  мовлення каналу з Києва

Кримське інформагентство «Крыминформ», лояльне до окупаційної влади півострова, відмовило кореспондентам кримськотатарського телеканалу ATR в акредитації на прес-конференції в прес-центрі агентства. Про це на повідомив головний редактор «Кримінформа» Максим Ніколаєнко, передає інформагентство QHA, яке входить до медіахолдингу ATR.

 

«З урахуванням заяв про відновлення мовлення українського телеканалу ATR в Києві, я як головний редактор ІА «Крыминформ» відмовляю у наданні акредитації кореспондентам телеканалу для висвітлення прес-конференцій, що проводяться в «Крыминформ», до отримання цим ЗМІ акредитації в МЗС РФ», - заявив Максим Ніколаєнко.

 

Він також додав, що надалі пропуск журналістів і операторів ATR в прес-центр «Крыминформ» буде здійснюватися тільки по пред'явленню акредитаційної карти МЗС РФ.

 

Крім того головред «Крыминформ» висловив недовіру ресурсу «Квин-медиа», від якого раніше акредитувалися співробітники ATR.

 

«Зараз кореспонденти, що працюють на телеканал ATR, акредитуються від якогось «Квин-медиа», відомостей про яке як про ЗМІ у відкритих джерелах я не знайшов. В тому числі, такого ЗМІ немає в списку зареєстрованих Роскомнаглідом російських видань. Незважаючи на те, що в "Крыминформ"  взагалі дуже лояльно ставляться до всіх кореспондентів, блогерів і співчуваючих, бажаючих отримати інформацію від запрошених нами спікерів, я змушений відмовити в акредитації представникам "Квин-медиа" за пов'язаної з пунктом 1 причини. Ми не в суді, мені не потрібні юридично значимі докази», - заявив він.

 

Відмова в акредитації почала діяти з 19 червня.

 

Нагадаємо, 18 червня  кримськотатарські телеканали ATR і Lale, які не отримали після анексії Криму Росією реєстрації згідно російського законодавства і не мають змоги мовити легально у Криму, відновили мовлення на півострів з Києва.

 

Водночас так званий «голова комітету з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій» російської окупаційної «Держради Криму» Сергій Шувайников заявив, що журналісти телеканалу АTR, який відновив своє мовлення через супутник з Києва, нестимуть відповідальність, якщо порушать російське законодавство у підготовці своїх матеріалів.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3003
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду