13:48
Середа, 20 Травня 2015

25 травня – показ фільму Маслобойщикова «Український аргумент» і зустріч із режисером

25 травня – показ фільму Маслобойщикова «Український аргумент» і зустріч із режисером
25 травня – показ фільму Маслобойщикова «Український аргумент» і зустріч із режисером

25 травня о 19.00 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» пройде показ стрічки Сергія Маслобойщикова «Український аргумент» і зустріч із режисером.

 

Годинний документальний фільм - це колективний портрет пересічних творців Революції Гідності 2013-2014 та їх окремих опонентів. Люди самі розповідають про себе, про свою долю, про свої наміри, сподівання та прагнення.

 

Над картиною працювали: головний оператор Богдан Вержбицький, зйомки - Сергій Маслобойщиков, Світлана Зінов'єва, Марина Ляпіна, Михайло ІллєнкоЗвук: Катерина Герасимчук, Дмитро Скрипка. Продюсери: Сергій Маслобойщиков, Світлана Зінов'єва. 

 

У квітні «Український аргумент» демонструвався з аншлагом у Парижі, на відкритті тижні українського кіно.

 

 

Це вже не перший фільм Сергія Маслобойщикова, присвячений революційним подіям в Україні. У 2005 році відомий режисер театру і кіно випустив документальну стрічку «Люди з Майдану/People from Maydan. Nevseremos!».

 

Сергій Маслобойщиков - режисер театру і кіно. Автор сценаріїв і режисер кінокартин: «Сільський лікар» (1988, Гран-прі Вищих курсів сценаристів і режисерів, Москва, 1988; Приз за найкраще зображувальне рішення, Москва, 1988; Приз за розвиток кіномови, Москва, 1990; Ретроспективний показ на міжнародних кінофестивалях у Клермон-Феран, Лондоні, Варшаві, Москві, Парижі, Ліоні, Нью-Йорку, Локарно, 1988-1990), «Інший» (1989, Приз за режисуру на Міжнародному кінофестивалі студентських фільмів в Москві; За розвиток кіномови, високі естетичні якості, роботу з акторами, найкращий ігровий фільм на фестивалі «Франція - Україна»), «Співачка Жозефіна й мишачий народ» (1994. Приз за найкраще пластичне вирішення на кінофестивалі «Кіношок-94» Анапа, Росія; Приз за найкращий повнометражний художній фільм Міжнародного кінофестивалю «Молодість-94», Київ; Приз за режисуру Каїрського МКФ, Єгипет, 1995; Приз кінофестивалю «Література і кіно», Гатчина, Росія), ), «Шум вітру» (2002. Приз кінофестивалю «Бригантина». Бердянськ, 2002), телефільмів «... Від Булгакова» (1999), «Данило Лідер» (2000).

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2383
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop