09:36
Вівторок, 13 Січня 2015

Новий проект Мирослава Слабошпицького «Люксембург» відібраний до «Берлінале копродакшн-маркет»

Новий проект Мирослава Слабошпицького «Люксембург» відібраний до «Берлінале копродакшн-маркет»
Новий проект Мирослава Слабошпицького «Люксембург» відібраний до «Берлінале копродакшн-маркет»

Переможець сьомого конкурсного відбору кінопроектів для «Формування програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 рр» Держкіно України фільм «Люксембург» режисера Мирослава Слабошпицького  відібраний до офіційної програми 12-го «Берлінале копродакшн-маркет», який пройде в рамках 65-го Берлінського міжнародного кінофестивалю (МКФ) з 8 по 10 лютого. Про це повідомляє  Variety з посиланням на сайт Берлінського МКФ.

 

Протягом року відбіркова комісія розглянула понад 300 заявок на участь у найбільшому європейському кіноринку копродуціі у Берліні. До фіналу дійшли 36 повнометражних проектів з 28 країн, у тому числі нові фільми режисерів - фестивальних фаворитів 2014 року. «Люксембург», що вже отримав підтримку Фонду Хуберта Балса Роттердамського кінофестивалю,  буде представлений у секції «Роттердам-Берлінале Експрес». Щорічно Берлінський і Роттердамський кінофестивалі спільно вибирають три проекти, які отримують виключне право участі у програмах відразу двох найважливіших міжнародних форумів копродукції - Берлінале копродакшн Маркет і СінеМартРоттердам.

 

«Люксембург» - другий повнометражний ігровий проект Мирослава Слабошпицького буде повністю знятий у Чорнобилі, це сучасна історія про життя людей в зоні відчуження.

 

Режисер уже звертався до цієї теми три роки тому: короткий метр «Ядерні відходи» приніс режисеру Срібного леопарда на фестивалі в Локарно і номінацію на Приз Європейської кіноакадемії за кращий короткометражний фільм. «Люксембург» буде створений в українсько-німецько-фрпанцузькій копродукції. Початок зйомок запланований на грудень 2015 року.

 

Нагадаємо, на сайті Держкіно опубліковано результати голосування  учасників сьомого пітчингу - конкурсного відбору кінопроектів для формування програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 2015-2016 років. Найкращі результати голосування у проектів стрічок «Люксембург» (кінорежисер - Мирослав Слабошпицький - 44 бали, ТОВ «Студія Гармата Фільм»), «Доповідна Апостолові Петру або парадигма Юрія Іллєнка» - 42,5 балів, (Віктор Політов, ТОВ «Іллєнко Фільм) та «Бранці»  - 42 бали (Володимир Тихий,  ТОВ «Директорія Кіно»).

 

12 листопада фонд Хуберта Балса при Міжнародному Роттердамському кінофестивалі виділив 10 грантів на розробку і міжнародне просування кінопроектів режисерів з Азії, Східної Європи, Латинської Америки та Близького Сходу. До числа переможців увійшов і проект українського режисера Мирослава Слабошпицького «Люксембург».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4758
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop