НАМ запустив проект пошуку роботи для медійників-переселенців

НАМ запустив проект пошуку роботи для медійників-переселенців

9 Вересня 2014
3104

НАМ запустив проект пошуку роботи для медійників-переселенців

3104
НАМ запустив проект пошуку роботи для медійників-переселенців
НАМ запустив проект пошуку роботи для медійників-переселенців

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) запустила проект оголошень про вакансії в медіа. Проект створений задля того, щоб сприяти у працевлаштування медіа спеціалістів  компаній східних регіонів, які вимушені евакуйовуватись із зони бойових дій. Про це повідомляє прес-центр НАМ.

 

Розділ «Медіа вакансії» надає інформацію про роботу та стажування у медіагалузі. Наразі у ньому розміщено кілька десятків вакансій. Серед них є пропозиції роботи як від загальнонаціональних, так і регіональних компаній. Також Національний фонд підтримки демократії (стипендія імені Рейгана-Фаселла) та Міжнародний науковий центр імені Вудро Вільсона пропонують журналістам стажування у Вашингтоні. А Open Society Foundation - грантові програми для фотографів.

 

Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова наголошує на тому, що запуск цього проекту - ініціатива членів асоціації: «До мене звернулися керівники телерадіокомпаній одразу з декількох областей і запевнили, що готові взяти на роботу людей зі Сходу, які стали вимушеними переселенцями. Ми поговорили і вирішили створити таку платформу».

 

За її словами, телекомпанія «Новий Чернігів» вже взяла на роботу заступником директора спеціаліста з Лисичанської телекомпанії (Луганська область): «У нас є декілька таких прикладів. Двоє людей працевлаштовані у Чернігові. Одна людина в Івано-Франківську тощо. Це така ініціатива взаємопомічі від членів, і ми її підтримали тим, що створили платформу на якій легше обмінюватись інформацією. У нас вже є такий досвід. Приміром, TV-фонд, де члени асоціації мають змогу обмінюватись програмним продуктом».

 

Регіональні мовники підтримують цю ініціативу і закликають колег приєднуватись та пропонувати роботу для біженців з Луганської та Донецьких областей.

 

Наталія Попова, головний редактор телеканалу «САТ-плюс» (місто Слов'янськ, Донецька область), який через бойові дії вимушено припиняв роботу, вважає цю ініціативою вдалою, навіть якщо їй доведеться втратити цінних співробітників.

 

Головний редактор ТРК «Юг» (місто Бердянськ, Запорізька область) Дарина Братанова, одна з ініціаторів проекту, наголошує на тому, що для медійників пошуки роботи є досить складними. «Багатьох донеччан і луганчан від переїзду зупиняє саме цей фактор - чи знайдуть вони роботу. А враховуючи нашу «специфічну» спеціальність, наважимося припустити, що для колег - телевізійників, радійників, журналістів друкованих ЗМІ це питання є більш гострим», - каже вона.

 

За словами Дарини Братанової, її компанія зараз може працевлаштувати 1-2 журналістів, оператора та рекламного агента.

 

Рекламісти та маркетингові директори наразі досить затребувані на регіональних телекомпаніях. Зокрема, компанія ТV-4 з Тернополя, за словами директора Юлії Винокур, шукає спеціалістів у відділ реклами та маркетингу. Також телекомпанія може працевлаштувати чоловіка-ведучого, який зможе робити окремий телепроект. При цьому пані Винокур звертає увагу на те, що через невисокі зарплати у регіональних ТРК знайти потрібних спеціалістів навіть на сьогодні важко.

 

Запорізька телерадіокомпанія «Алекс», як розказує комерційний директор Ольга Калганова, співпрацює з координаційними центрами допомоги біженцям у Запоріжжі. Компанія готує низку сюжетів про тих, хто шукає роботу у місті чи регіоні.

 

Також ТРК «Алекс» взяла на роботу оператора з Луганська. Спершу колектив компанії зібрав для нього грошову допомогу, тому що він має двоє малолітніх діток, а далі оператор зарекомендував себе як хороший спеціаліст і отримав роботу у студії.

 

Нагадаємо, що співробітники Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК), які виїхали з міста до Києва, Харкова, Чернігова, Черкас, Одеси, Запоріжжя, потребують допомоги колег у пошуку роботи і працевлаштуванні.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3104
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду