14:42
Середа, 13 Серпня 2014

15 серпня – тренінг для ЗМІ з домедичної допомоги в умовах бойових дій

15 серпня – тренінг для ЗМІ з домедичної допомоги в умовах бойових дій

15 серпня о 10.00 Український фонд «Здоров'я» та Всеукраїнська рада реанімації за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства оборони України проведуть практичний тренінг - навчання з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій для журналістів, операторів, фотокореспондентів ЗМІ.

 

Програма навчання складена з урахуванням побажань журналістів, які працюють у зоні АТО, та досвіду медиків, які працювали у гарячих точках.

 

У програмі навчання:

- забезпечення власної безпеки під час надання допомоги пораненому;

- вміст індивідуальної аптечки (в тому числі стандарт НАТО, як і що використовувати);

- зупинка кровотечі на полі бою;

- евакуація пораненого в безпечне місце;

- об'єм допомоги в безпечному місці: накладання пов'язок на грудну клітку, живіт, швидке обстеження пораненого;

-  особливості самодопомоги.  

 

Навчальний тренінг відбудеться в «Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» за адресою: Київ, вул. Братиславська, 3.

 

Акредитація до 18.00 14 серпня за телефоном: 067-935-70-75. Кількість учасників обмежена. Перевага буде надана тим медійникам, які найближчим часом збираються працювати у зоні АТО.

 

Довідково: у рамках проекту  «Я можу врятувати життя!», який існує вже 3 роки, навчання з домедичної допомоги пройшло понад 11 тисяч старшокласників та студентів, у тім числі й представники ЗМІ. Нині програма проекту адаптована під потреби військовослужбовців - навчання пройшло вже 7 військових частин ЗСУ перед відправкою у зону АТО. На прохання журналістів та  редакторів інформаційних служб центральних телеканалів, Український фонд здоров'я вже вдруге проводить  відповідний практичний тренінг для журналістів, операторів та фотокорів.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4645
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop