10:20
Середа, 2 Квітня 2014

Кримські ЗМІ зобов’яжуть перереєструватись у Росії

Кримські ЗМІ зобов’яжуть перереєструватись у Росії
Кримські ЗМІ зобов’яжуть перереєструватись у Росії

Кримські засоби масової інформації змусять в обов'язковому порядку перереєструватись в Російській Федерації, пише інтернет-видання «15 минут» с посиланням наросійське  інформагентство ИТАР-ТАСС.

 

Про це заявив заступник міністра зв'язку і масових комунікацій Росії Олексій Волін.

 

«Ми перереєстровуємо всі кримські ЗМІ в короткі терміни. Закон передбачає по Криму досить тривалий пільговий період - до кінця 2014 року, але я думаю, що ми зробимо це швидше», - сказав він.

 

Процедуру перереєстрації планується провести у прискореному режимі. При цьому заступник міністра уточнив, що в перехідний період кримські ЗМІ продовжуватимуть виходити без реєстрації в РФ. Водночас за діяльністю кримських ЗМІ вже найближчим часом почне наглядати Роскомнадзор.

 

«В даний час в Криму налічується близько 10-15 телерадіокомпаній і близько 50 друкованих видань. Найближчим часом у Криму буде відкрито представництво Роскомнадзора», - повідомив Олексій Волін.

 

Від початку російської окупації Криму, за даними Центру журналістських розслідувань, Інституту масової інформації  та «Детектор медіа» зафіксовано понад 100 грубих порушень свободи слова на півострові. 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3238
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop