16:17
Вівторок, 10 Грудня 2013

Грузинським журналістам повинні були вручити примірник постанови про депортацію – міграційна служба

Грузинським журналістам повинні були вручити примірник постанови про депортацію – міграційна служба

Керівник прес-служби Державної міграційної служби Україні Сергій Гунько зазначив, що грузинським журналістам, яких хочуть депортувати з України, згідно з законом «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» зобов'язані були вручити примірник відповідної постанови. Про це він сказав у коментарі «Детектор медіа».

 

За його словами відповідно до цього закону (ч.3 ст. 26 - ТК) один із примірників рішення про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства видається іноземцю або особі без громадянства, стосовно яких воно прийнято. У рішенні зазначаються підстави його прийняття, порядок оскарження та наслідки невиконання. Форма рішення про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства затверджується спільним наказом Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері захисту державного кордону.

 

Також Сергій Гунько зауважив, що в даній ситуації для вручення постанови про депортацію представник їх служби був не потрібен, оскільки визначені СБУ підстави - це повноваження лише Служби безпеки.

 

Нагадаємо, 10 грудня представники СБУ і Державної міграційної служби вимагали від грузинських журналістів в триденний термін залишити Україну на підставі звернення заступника голови СБУ, який звинуватив їх у начебто причетності до масових заворушень та повалення державної влади.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4915
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop