17:45
Вівторок, 2 Липня 2013

Комісія з журналістської етики та НСЖУ створять спільний етичний кодекс

Комісія з журналістської етики та НСЖУ створять спільний етичний кодекс
Комісія з журналістської етики та НСЖУ створять спільний етичний кодекс

Комісія з журналістської етики разом з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) створять робочу групу по зведенню двох кодексів з журналістської етики в один. Про це повідомив голова Комісії з журналістської етики Володимир Мостовий на засіданні круглого столу «Перспективи саморегулювання роботи журналістів  та редакцій», який відбувся 2 липня.

 

Пан Мостовий  зазначив, що черговий з'їзд комісії з журналістської етики відбудеться на початку жовтня.

 

Також на засіданні круглого столу  обговорювались причини падіння України у світовому рейтингу рівня свободи слова.  Володимир Мостовий зауважив, що у цьому є провина не лише влади, а й самих журналістів. Також було відзначено, що ЗМІ залишаються на перших місцях за рівнем довіри у громадян України.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5037
Переглядів
Коментарі
ДимОК
18:14 / 02 Липня 2013
Оккупировавшие Киев журналисты из Западни не знают, что такое этика и мораль. Их не воспитывали надлежащим образом, у них нет чувства такта. Одним словом - жлобы. И Телекритика таких журналистов должна КРИТИКОВАТЬ, а не кричать направо и налево "наших бьют". Наши как раз не лезут в драку, потому что профессионалы, а не "быдло и козлы"
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop