21:51
Вівторок, 4 Червня 2013

Євген Кисельов вестиме «Подробности недели» замість Олега Панюти

Ведучий розраховує до осені змінити формат – збільшити хронометраж і зробити проект авторським
Євген Кисельов вестиме «Подробности недели» замість Олега Панюти
Євген Кисельов вестиме «Подробности недели» замість Олега Панюти

Із цієї неділі, 9 червня, Євген Кисельов вестиме підсумкову інформаційну програму «Подробности недели» на телеканалі «Інтер». Цю інформацію джерел «Детектор медіа» пан Кисельов, який керує «Національними інформаційними системами» (новинним продакшном «Інтера»), підтвердив в інтерв'ю.

 

Пан Кисельов на запитання ТК про його власний проект, який, начебто, мав вийти у серпні, розповів, що дійсно мав ідею запустити власний авторський проект, перенісши «Подробности недели» на суботу. Але остаточне рішення прийняв канал - залишити «Подробности недели» по неділях у звичний час, але з новим ведучим.

 

«Я хотів зробити свій авторський проект - частково інформаційну, частково аналітичну, частково розважальну, частково просвітницьку програму про події тижня, яка б виходила по понеділках, п'ятницях, суботах чи неділях (у який день - не я вирішую, це вирішує канал). Мені здавалося, що така програма потрібна. Я бачу, що просунуті російські канали намагаються робити підсумкові авторські програми уже не так, як це було прийнято в той час, коли з'явилася перша з подібних програм "Итоги", яку я вів у 1992 році на каналі Російської державної телерадіокомпанії», - розповів про свою ідею пан Кисельов.

 

«Як кажуть, "человек предполагает, а Господь располагает". Якщо це перекласти мовою реалій телевізійного ринку - журналіст, навіть такий досвідчений і відомий, як ваш покірний слуга, може щось припускати, але вирішальне слово залишається за каналом. Я гадав, що можна зберегти бренд "Подробности недели", скажімо, перенести їх на суботу, де сприятливе конкурентне середовище (зараз "Подробности" виграють по суботах у конкурентів), а також зробити суто авторський проект. Мені це видавалося логічним рішенням. Але вийшло інакше», - додав він.

 

Євген Кисельов розраховує до осені змінити формат «Подробностей недели». «Будемо вирішувати цю проблему тепер поетапно. Перший етап - це поява мене в якості ведучого в програмі, що вже існує, без якихось революційних змін у її форматі. А далі, я сподіваюся, восени - наступний етап, коли ми будемо змінювати формат», - зауважив він.

 

Говорити, як саме змінюватиметься формат «Подробностей недели», пан Кисельов вважає передчасним. Однак він волів би збільшити хронометраж.

 

«Я бачу цю програму, як мінімум, не 45-хвилинною - більшою. Я бачу, як працюють мої російські колеги. Я апелюю саме до їхнього досвіду, тому що, на мою думку, не хочу ображати моїх українських колег на інших каналах, але авторські підсумкові програми на провідних російських каналах перевершують їх і за якістю журналістики, і за якістю зйомок, і за іншими параметрами. Тут не гріх у них навчатися. Але я знаю, що російські колеги жаліються на те, що їм катастрофічно не вистачає часу, хоча вони працюють по 60-70-80 хвилин чистого ефірного часу. Кажуть, це прокрустове ложе», - пояснив ведучий.

 

Передбачається, що «Подробности недели» з Євгеном Кисельовим стануть авторською програмою - більш суб'єктивною. На запитання, чи є відповідне порозуміння з каналом щодо цього, пан Кисельов відповів: «Я особисто в цьому абсолютно переконаний. А що насправді думають мої колеги з каналу - ви в них самі спитайте. В усякому разі, жодних прямих розбіжностей чи спорів із цього приводу у мене ні з ким не було».

 

Чи залишиться попередній ведучий «Подробностей недели» Олег Панюта працювати в НІС, наразі невідомо. За інформацією джерел «Детектор медіа», він залишає «Інтер». «Це - питання, яке слід вирішити Олегу Панюті, - сказав пан Кисельов. - Я б хотів продовжувати його бачити обличчям інформаційного мовлення. Як я розумію, він для себе рішення не прийняв і скоріше схиляється до того, щоб спробувати знайти себе деінде. Я думаю, що це помилка. Мені буде шкода, якщо він нас залишить, якщо він відмовиться працювати в нашій команді. Я думаю, що йому це навряд чи принесе додаткові очки».

 

Водночас джерела ТК стверджують, що рішення про заміну ведучого Олега Панюти наприкінці сезону було прийнято одноосібно Ганною Безлюдною, яка б воліла, начебто, бачити на цьому місці когось не з облич «Інтера» (деякі припускають, що це міг би бути Сергій Дорофєєв). У відповідь Євген Кисельов, мовляв, і запропонував компромісний варіант, заявивши також, що відповідальність за зростання рейтингів «Подробностей недели» бере особисто на себе.

 

Євген Кисельов з вересня 2009 року по грудень 2012 року вів на «Інтері» політичне ток-шоу «Велика політика з Євгеном Кисельовим». 14 лютого 2013 року його було призначено директором «Національних інформаційних систем» - продакшну, що виробляє для «Інтера» «Новини», «Подробности» і «Подробности недели».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11907
Переглядів
Коментарі
ПатриаАрх
13:40 / 05 Червня 2013
Точно Маасква и утки:-)) Ненасытная Безлюдная посылает своего ефрейтора Дорофеева к маскальскому патриарху Кириллу за интервью, а потом оттудава приказ- убрать Кисилева и назначить архимандритом воскресного эфира интера мальчика-бялоруса:-) Ну вот зачем она так тупо? Ну не любит она Панюту, не любит Кисилева, а любит Безлюдная БАБЛО, кое будет приносить ей Дорофеев!:-)
Strong226
12:27 / 05 Червня 2013
Москва на связи...Привет украинским коллегам к дню журналиста... И обязательно надо будет поджарить утку...
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
22:26 / 04 Червня 2013
Особливості темпоритму Кисельова вимагатимуть збільшення хронометражу програми щонайменше вдвічі. Припускаю, що згодом його ефір розятягнеться на години. Потім в студії неодмінно з'явиться рояль. Далі - шампанське, джакузі...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
6.3% (1)
 
Ні, не подобається!
18.8% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (12)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 16
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop