19:37
Середа, 29 Травня 2013

Ольга Червакова звільняється з СТБ через незгоду з редакційною політикою (ДОПОВНЕНО)

Нові пріоритети «Вікон» неприйнятні для володарки «Телетріумфу»
Ольга Червакова звільняється з СТБ через незгоду з редакційною політикою (ДОПОВНЕНО)
Ольга Червакова звільняється з СТБ через незгоду з редакційною політикою (ДОПОВНЕНО)

Парламентський кореспондент «Вікон-новин» Ольга Червакова звільняється з телеканалу СТБ. Про це вона написала у Facebook, підтвердивши інформацію «Детектор медіа».

 

Заяву про звільнення пані Червакова написала сьогодні, 29 травня. «Це було моє особисте рішення. В анкеті, наданій відділом кадрів, в графі "причина звільнення" я вказала "в зв'язку незгодою з редакційною політикою"», - повідомила журналістка.

 

«За останній рік "Вікна" змінили пріорітети, і деякі з них виявилися для мене неприйнятними. Весь цей час я вважала за правильне у разі незгоди з чимось вести дискусію всередині редакції, не спрямовуючи критику назовні. А в разі, якщо протиріччя стануть непереборними, - звільнитися. Мені шкода, що зараз склалася саме така ситуація», - додала пані Червакова.

 

З її слів, на неї ніхто не тиснув, окрім ситуації, що склалася, - неможливості готувати політичні сюжети, маючи диплом політолога. «Останнім часом сюжети про політику було витіснено історіями про тортури, побутову вакханалію та людське горе», - пояснила журналістка в коментарі «Детектор медіа».

 

Ольга Червакова пропрацювала на СТБ 10 років і дуже пишається тим, що «була частиною легендарних "Вікон" зразка 2005-2011 років», які їй «насправді дуже важко залишати». У 2011 році за роботу у «Вікнах» пані Червакова отримала премію «Телетріумф» у номінації «Репортер».

 

«Ще раз наголошую: це було моє особисте рішення, і я про нього не шкодую», - резюмувала журналістка.

 

На запитання, де вона має намір працювати, пані Червакова відповіла, що поки не знає - це буде відомо найближчим часом. «Але я б дуже хотіла залишитися в професії», - зауважила вона.

 

Нагадаємо, в серпні 2012 року «Вікна-новини» через замовчування суспільно важливих тем залишила володарка «Телетріумфу» Наталя Соколенко, яка працювала у «Вікнах» з 2004-го.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11827
Переглядів
Коментарі
Знавець
20:07 / 01 Червня 2013
2 СТБшник - тєбя па какому аб'явлєнію панабіралі? :) Моя репліка про половецьку пику якраз адресувалася ЧЕРВАКОВІЙ, а не тобі. Чого ти влізло? Підтягни штанці та йди працювати, падазрєватєль!
СТБшник
09:43 / 01 Червня 2013
"Дедушка" Знавець, про легендарные "Викна" времен Мустафина написали не "мальчеги", а "девачка" - то есть Червакова. "Викна" конца 90-х Мустафин "испортить" никак не мог, поскольку пришел на СТБ в середине 2000-х, когда усилиями таких вот "знавцев" легендарные "первые" "Викна" были превращены в руины. И Мустафин поднял их из руин. Кстати, сам Мустафин во второй половине 90-х работал в "Пислямове" и ТСН - не менее легендарных. Лучше б написали о том, во что превратились "Викна" после ухода Мустафина. Подозревая, что "знавець" в этой деградации принимал активное участие, поэтому его жаба и душит
Знавець
11:30 / 30 Травня 2013
2 СТБшник та Сергей - мальчеги, я казав про другу половину 90-х, коли "Вікна" справді були ЛЕГЕНДОЮ. І, що характерно, без О. Мустафіна. Але ви тоді ще пісялися у дитячому садку, тому таких давніх часів можете й не пам'ятати. :)
Марія
10:56 / 30 Травня 2013
Биотоками, ботоксом...))))) учите матчасть, умник. Ботокс - укол, который парализует мышцу, чтобы не хмурилась. Ничего ботокс не накачивает. Губы полнее другим делают, умник))) Хотели выпендриться и задрочить - не вышло, селюк. Вы б себе мозги чем накололи, Димок. Оля, держитесь!
ЗнатОК
10:52 / 30 Травня 2013
На твай? Скорее на Интере
знавець
08:25 / 30 Травня 2013
скоро на тв ай появится.
ДимОК
01:02 / 30 Травня 2013
*ботоксом
ДимОК
01:01 / 30 Травня 2013
Такая умная))) Губы наколола биотокам - и прям звезда?))))) Селючка с кривой рожей)))
Сергей
22:44 / 29 Травня 2013
Знавець такий знавець))) Мустафина в "Викнах" нет уже три года
СТБшник
22:42 / 29 Травня 2013
Поки був Мустафін - ніхто не звільнявся. А тут - Соколенко, Андрушко, Червакова... Мабуть "борцю с половцями" очі позаливало
Знавець
20:49 / 29 Травня 2013
Кгм... "Вікна" були легендарними трохи раніше. До того, як там з'явилася товста половецька пика О. Мустафіна.
Олег
19:57 / 29 Травня 2013
Молодець!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop