11:17
Четвер, 25 Квітня 2013

Артем Шевченко робив замовні сюжети, виконуючи вказівки Кагаловського, – Княжицький

Артем Шевченко робив замовні сюжети, виконуючи вказівки Кагаловського, – Княжицький

Ведучий програми «Знак оклику» Артем Шевченко, якого 23 квітня оголошено генеральним директором каналу ТВі, готував замовні сюжети, виконуючи вказівки інвестора Костянтина Кагаловського. Про це заявила на зборах журналістів ТВі журналіст Анастасія Станко, посилаючись на слова колишнього гендиректора ТВі, а нині народного депутата Миколи Княжицького, який це підтвердив.

 

«Ви ж учора самі мені по телефону говорили, що Артема Кагаловський заставляв робити заказні матеріали в «Знаку оклику». То про яку чесність можна говорити?», - запитала в пана Княжицького пані Станко.

 

«Це правда, - відповів Микола Княжицький. - Я вам скажу, що Артем ніколи не підігравав владі. Зараз він робив матеріали і мені плакався про це - це правда - для того, щоб мочити Хорошковського, але це було заборонено показувати в ефір. Було таке, Артем?».

 

«Так, було, - відповів Артем Шевченко. - Я скинув сценарій особливого формату, який називався "Казус Хорошковського"...».

 

За словами Миколи Княжицького, Артем Шевченко йшов на компроміси з власником, як і багато людей, які працюють на ТВі.

 

Відео зустрічі журналістів ТВі з Миколою Княжицьким і Артемом Шевченком дивіться на «Відеотеці».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8771
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop