17:30
П'ятниця, 11 Січня 2019

Журналіст поскаржився омбудсмену на Херсонську облраду

У Херсоні журналіст Олег Батурін відправив скаргу Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денісовій на Херсонську обласну раду, яка не надала відповіді на його запит.
Журналіст поскаржився омбудсмену на Херсонську облраду
Журналіст поскаржився омбудсмену на Херсонську облраду

Про це пише Інститут масової інформації з посиланням на журналіста.

Пан Батурін повідомив, що цікавився інформацією про зарплати і відрядження одного з працівників облради за 52 календарних дні. За його словами, подібну інформацію йому надавали раніше Каховська, Новокаховська міські, Бериславська районна та інші ради області. 

У Херсонській облраді повідомили, що продовжили термін основної відповіді на запит журналіста на 20 днів «у зв’язку з великим обсягом інформації до кінця року». Також канцелярія зауважила, що запит був поданий некоректно – в зворотній адресі не було зазначено місто.

В облраді повідомили, що 4 січня відправили журналісту відповідь.

«Ті 20 днів минули задовго до 4 січня, у будь-якому випадку. Хай відповідальний орган розбирається, чому в облраді півтори місяці не можуть порахувати зарплатню одного чиновника», – прокоментував пан Батурін.

За словами журналіста, на пошті йому повідомили, що листа не було.

Нагадаємо, за четвертий квартал 2018 року ІМІ зафіксував 44 випадки порушення свободи слова, з яких п'ять випадків - це «обмеження доступу до публічної інформації».

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
356
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop