11:19
Вівторок, 20 Листопада 2018

Білий дім відновив акредитацію журналісту CNN

Білий дім відновив журналісту CNN Джиму Акості акредитацію, якої він позбувся через суперечку під час прес-конференції президента США Дональда Трампа
Білий дім відновив акредитацію журналісту CNN
Білий дім відновив акредитацію журналісту CNN

Про це повідомляє «Громадське телебачення».

Видання пише, що у листі до журналіста CNN прес-секретарка президента Сара Сандерс та директор з комунікацій Білого дому Біл Шайн написали, що Джим Акоста не дотримався «базових» правил поведінки.

Також вони повідомили про оновлені правила проведення прес-конференцій. Зокрема, кожен журналіст тепер зможе поставити лише одне запитання, а наступні – з дозволу Трампа або ж представників його адміністрації.

Нагадаємо, що акредитацію журналіста відкликали після того, як під час прес-конференції в нього відбулася перепалка з президентом США Дональдом Трампом. Джим Акоста намагався запитати президента про розслідування щодо кібервтручання Росії. Він не віддавав мікрофон асистентці та знову й знову ставив питання. Дональд Трамп назвав журналіста грубою та жахливою людиною й сказав, що CNN має бути соромно за те, що на каналі працює такий репортер.

Пізніше CNN повідомив, що позивається проти Адміністрації Трампа через позбавлення журналіста акредитації в Білому домі.

16 листопада суд наказав адміністрації Трампа відновити акредитацію журналіста 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
183
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop