19:26
Понеділок, 19 Листопада 2018

Кирило Лукеренко став стипендіатом програми Національного фонду підтримки демократії

Американський Національний фонд підтримки демократії (NED) оголосив стипендіатів програми 2018 року. Серед них - виконавчий директор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко.
Кирило Лукеренко став стипендіатом програми Національного фонду підтримки демократії
Кирило Лукеренко став стипендіатом програми Національного фонду підтримки демократії

Про це повідомляє прес-служба NED.

В цьогорічній програмі Reagan-Fascell Democracy візьмуть участь представники Бірми, Грузії, Гани, Ірану, Філіппін та України. Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла є програмою з міжнародного обміну, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам з різних країн провести 5 місяців у Національному фонді підтрики демократії у Вашингтоні для здійснення незалежних досліджень у сфері демократії окремої країни або регіону. 

Зазначається, що під час участі в програмі пан Лукеренко проведе дослідження громадських засобів масової інформації в США, щоб на підставі зроблених висновків скласти дорожню карту для сталого середовища громадських медіа в Україні.

Кирило Лукеренко навчався у Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка та в університеті Південної Кароліни (США).

Проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні. Був власним кореспондентом газет ВВ в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. Автор документальних серіалів «Забута державність» (1993) і «Таємниці України» (2006).

Працював продюсером і спецкореспондентом української служби BBC у Лондоні та Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). З літа 2013 року був головним редактором «Громпдського радіо», а 30 серпня 2018 року став його виконавчим директором.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
352
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop