10:49
Понеділок, 19 Листопада 2018

Луцькі журналісти повідомляють про перешкоджання під час концерту гурту Kazka

У Луцьку знімальна група світського інтернет-проекту «Солодкий вікенд» повідомила, що 15 листопада власники клубу «ХХІ століття» забороняли вести зйомку концерт гурту Kazka.
Луцькі журналісти повідомляють про перешкоджання під час концерту гурту Kazka
Луцькі журналісти повідомляють про перешкоджання під час концерту гурту Kazka

Про це повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на журналістку проекту Наталю Войтович.

«На клубному концерті групи “Kazka” власники луцького клубу “ХХІ століття” забороняли знімати мені та моєму оператору через те, що у нас немає їхнього (власників) погодження», – розповіла журналістка.

Вона додала, що організатори концерту акредитували їхній проект для висвітлення заходу.

«Я вела перемовини з безпосередніми організаторами дійства і вони наш проект (“Солодкий вікенд”) акредитували. Матеріал у нас не вилучили, але просто заборонили знімати. Клуб у поганому, занедбаному стані – можливо, через це і власники не хотіли присутності преси», – зазначила пані

До поліції знімальна група не зверталася: «Ми не зверталися, бо ми самовільно лишилися і ніхто нас із закладу не вигнав».

Нагадаємо, з початку 2018 року експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні загалом 201 випадок порушення свободи слова у 23 регіонах. З них 147 випадків стосувалися саме фізичної агресії щодо журналістів. Регіоном-лідером за кількістю порушень прав журналістів з початку року так і залишається Київ з областю.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
410
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop