17:28
Понеділок, 22 Жовтня 2018

ZIK повідомляє про перешкоджання журналістам каналу поблизу львівського спиртзаводу

Телеканал ZIK повідомляє, що знімальну групу екологічного проекту «Вижити в Україні», яка проводила зйомки з використанням дрону поблизу ДП «Сторонибабський спиртзавод» на Львівщині, заблокували невідомі, вимагаючи показати відео. Журналісти звернулися до поліції із заявою про перешкоджання
ZIK повідомляє про перешкоджання журналістам каналу поблизу львівського спиртзаводу
ZIK повідомляє про перешкоджання журналістам каналу поблизу львівського спиртзаводу

Про це йдеться в релізі каналу.

За словами журналістки проекту «Вижити в Україні» Вікторії Доскіч, вони знімали серію матеріалів про спиртзаводи України.

«Наразі знімаємо спиртзаводи Львівщини. Ми намагалися знайти бардо-поля, де завод викидає відходи від виробництва. Вони дуже близько до підприємства. Також нам цікаво, наскільки забруднена річка витікає від спиртзаводу. Нам заблокували виїзд. До нас постійно підходили невідомі чоловіки і просили показати відео, ми відмовилися, викликали поліцію», – розповіла журналістка.

Оператор проекту Назар Мельник додав, що зйомки проводили, перебуваючи за межами заводу, з використанням дрону.

«Ми проводили зйомку дроном. Коли завершили, до нас підійшли люди, запитали, що ви тут робите, хто ви такі. Ми попросили представитися. Вони сказали, що охорона, але на наше прохання посвідчення не показали. Далі вони взяли свій автомобіль і заблокували нас, викликали поліцію», – повідомив оператор. 

За повідомленням каналу, зараз журналісти ZIKу та люди, які назвалися охоронцями спиртзаводу, перебувають у поліцейському відділку. Журналісти зі свого боку вже написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Нагадаємо, на 3 жовтня журналісти ZIKу заявили про перешкоджання мером Дружківки. Журналісти програми військових розслідувань «Стежками війни» намагалися отримати коментарі у мера Дружківки (Донецька область) Валерія Гнатенка, а він «накинувся на камеру із кулаками».

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2112
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop