20:37
Середа, 3 Жовтня 2018

Етапування Сущенка може початись 8 жовтня - Фейгін

За словами Марка Фейгіна - захисника українського журналіста Романа Сущенка - до кінця невідомо, куди етапують його підзахисного. Він припустив, що строк етапування може початись 8 жовтня.
Етапування Сущенка може початись 8 жовтня - Фейгін
Етапування Сущенка може початись 8 жовтня - Фейгін

Про це Фейгін повідомив у коментарі «Громадському».

Раніше захисник повідомив, що йому вдалося сьогодні потрапити у СІЗО до Сущенка.

«В основному ми говорили про побачення з близькими, яке відбудеться з дозволу керівництва до етапування. Він побачиться з дружиною і донькою, на жаль син не зможе приїхати», - сказав Марк Фейгін.

Фейгін наголосив, що до кінця невідомо, куди етапують Сущенка. За його словами, це може бути колонія в Якутську. Захисник також припустив, що строк етапування може початись 8 жовтня.

Раніше Фейгін повідомив, що двічі не потрапив у СІЗО на побачення до політв'язня.

Нагадаємо, журналіста Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Його звинувачують у «шпигунстві». 4 червня 2018-го Сущенка засудили до 12 років колонії суворого режиму. 5 червня Марк Фейгін подав скаргу на рішення Московського міського суду щодо вироку Сущенку. 

12 вересня Верховний суд Російської Федерації визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув’язнення для українського журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого у «шпигунстві». Журналіст розраховує на обмін. Сущенко заявив, що розраховує на обмін і пообіцяв родині обов’язково повернутися. Громадський захисник журналіста Марк Фейгін повідомив, що Сущенко готовий просити Президента РФ Володимира Путіна про помилування.

Міжнародна та Європейська федерації журналістів (IFJ/EFG) засудили вирок українському журналісту Роману Сущенку.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
314
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop