17:35
Середа, 18 Липня 2018

Голові Союзу журналістів Росії Володимиру Соловйову на три роки заборонили в'їзд в Україну

Департамент захисту національної державності Служби безпеки України зазначив, що «в інтересах забезпечення національної безпеки України, 22 лютого 2018 року громадянину Російської Федерації Соловйову Володимиру Геннадійовичу винесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки».
Голові Союзу журналістів Росії Володимиру Соловйову на три роки заборонили в'їзд в Україну
Голові Союзу журналістів Росії Володимиру Соловйову на три роки заборонили в'їзд в Україну

Про це йдеться у листі-відповіді на запит Незалежної медіа-профспілки України, повідомляється на її сайті.

Як поідомляється, ще 27 лютого 2018 року Конфедерація журналістських організацій України (КЖОУ) оприлюднила «Заяву щодо протизаконної діяльності в Україні голови СЖР В. Соловйова». У ній повідомлялося про «антиукраїнську діяльність на території анексованого Росією Криму громадянина РФ, очільника Союзу журналістів Росії Володимира Соловйова». В заяві також йшлося про те, що під час перебування на Кримському півострові в лютому 2018 року голова СЖР зустрічався з так званим головою республіки Сергієм Аксьоновим та іншими «представниками кримської "влади" та проросійських організацій», підконтрольними Кремлю. Під час цих зустрічей, як повідомляється, «Соловйов обговорив питання взаємодії та напрями подальшої співпраці, плани спільних інформаційних заходів, а також нагородив кримських активістів інформаційної сфери відзнаками СЖ Росії "за заслуги"».

Незалежна медіа-профспілка України звернулась з відповідними запитами до Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.

В отриманому листі-відповіді Департаменту захисту національної державності СБУ зазначено, що «в інтересах забезпечення національної безпеки України, 22 лютого 2018 року громадянину Російської Федерації Соловйову Володимиру Геннадійовичу винесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки».

При цьому у відповіді Головного центру обробки спеціальної інформації Держприкордонслужби України медіа-профспілці повідомили «про неможливість надання запитуваної інформації».

Нагадаємо, раніше СБУ заборонила в'їзд до України секретарю Спілки журналістів Росії Ашоту Джазояну за порушення українського законодавства при візитах в окупований Крим.

Фото: Интерфакс

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
632
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop