19:00
Четвер, 12 Липня 2018

Міноборони проведе службове розслідування через звернення медійників щодо проблем із акредитацією у зону ООС

Раніше медійні організації та журналісти звернулися до міністра оборони України Степана Полторака з проханням пришвидшити процес надання акредитацій журналістам для роботи в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС), зробити його прозорим, привести у відповідність та припинити дискримінацію журналістів інтернет-ЗМІ.
Міноборони проведе службове розслідування через звернення медійників щодо проблем із акредитацією у зону ООС
Міноборони проведе службове розслідування через звернення медійників щодо проблем із акредитацією у зону ООС

Міністерство оборони України проведе службове розслідування через звернення журналістів щодо проблем із акредитацією у зону ООС. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

«У зв’язку зі зверненнями журналістів та інших представників інституту громадського суспільства щодо проблем з отримання акредитації для роботи в районі проведення операції Об’єднаних сил, яке було публічно опубліковано в мережі Інтернет, відповідно до рішення Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, у зазначеному районі працювала робоча група для уточнення причин та умов таких звернень. Військовій службі правопорядку Збройних Сил України доручено провести службове розслідування за зазначеним фактом. Юридичному департаменту Міноборони України доручено провести юридичну експертизу нормативно-правових актів щодо питань акредитації представників ЗМІ в районі виконання завдань операції Об’єднаних сил», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше прес-центр штабу АТО поінформував про припинення своєї діяльності з 30 квітня 2018 року, коли замість Антитерористичної організації на Донбаасі має початися операція Об’єднаних сил. Згодом на своїй сторінці у Facebook очільник прес-служби Міністерства оборони України Олексій Чернобай повідомив про передачу повноважень прес-центра штабу АТО прес-центру Об’єднаних сил.

2 травня було оприлюднено Порядок співпраці з журналістами в районі проведення ООС, започаткований «для полегшення роботи цивільних журналістів та працівників ЗМІ щодо висвітлення проведення операції Об’єднаних сил» та опубліковано інструкцію для отримання журналістами прес-карт.

13 червня червні медійні організації та журналісти звернулися до міністра оборони України Степана Полторака з проханням пришвидшити процес надання акредитацій журналістам для роботи в зоні проведення ООС, зробити його прозорим, привести у відповідність та припинити дискримінацію журналістів інтернет-ЗМІ.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
280
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop