09:26
Вівторок, 19 Червня 2018

Україна просить ООН забезпечити доступ лікарів до утримуваних у РФ політв'язнів

Посол України Юрій Клименко попросив ООН знайти шляхи забезпечення доступу лікарів до утримуваних в Російській Федерації українських політв’язнів
Україна просить ООН забезпечити доступ лікарів до утримуваних у РФ політв'язнів
Україна просить ООН забезпечити доступ лікарів до утримуваних у РФ політв'язнів

Про це повідомляє Постійне представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві в Twitter.

 «Оскільки кожна година має вирішальне значення для утримуваних РФ українських політв’язнів, стан здоров’я яких погіршується, звертаємось до спецдоповідача ООН знайти шляхи забезпечення їхнього права на здоров’я та доступу до них незалежних лікарів», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Детектор медіа», Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, прибувши до колонії в Лабитнангі, отримала відмову у зустрічі із політв'язнем Олегом Сенцовим без пояснення причин. Про стан ув’язненого їй також не надали жодної інформації, попросивши покинути територію колонії.  

18 червня український омбудсмен повідомила, що українська сторона отримала від судді Московського міського суду Олега Музиченка необхідний дозвіл для зустрічі з утримуваним в СІЗО Лефортово українскьим журналістом Романом Сущенком. Однак, за словами пані Денісової, співробітники СІЗО її не пустили

За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, у тюрмах РФ перебувають більше 60 українських політв’язнів, із яких 22 – безпосередньо на території Росії, інші - в окупованому Криму.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
296
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop