ПРОЕКТИ
12:24
Середа, 9 Травня 2018

СБУ видворила з України двох співробітниць російських телеканалів (ВІДЕО)

Служба безпеки України примусово повернула на територію Росії та Казахстану із забороною в’їзду в Україну терміном на три роки двох спеціальних кореспонденток телеканалів «Первый канал» і «Россия» Валентину Соловйову та Ольгу Юр'єву.
СБУ видворила з України двох співробітниць російських телеканалів (ВІДЕО)
СБУ видворила з України двох співробітниць російських телеканалів (ВІДЕО)

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці СБУ.

За даними СБУ, спеціальні кореспондентки російських телеканалів «Первый канал» і «Россия» Валентина Соловйова та Ольга Юр'єва були командировані до Києва для підготовки тенденційних сюжетів про святкування в Україні «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Їх примусово провернено до країн, громадянками яких вони є: Валентину Соловйову - до РФ, Ольгу Юр'єву - до Казахстану. Обом заборонено в'їжджати на територію України протягом трьох років. 

«Оперативники спецслужби задокументували, що за задумом російських пропагандистів відзняті Валентиною Соловйовою та Ольгою Юр’євою відеоматеріали планувалось використати для дискредитації України перед світовою спільнотою та поширенню дезінформації серед населення.

У рамках комплексу заходів із протидії втручанню країни-агресора у вітчизняний медіапростір та локалізації загроз в інформаційній сфері, у зв’язку з тим що діяльність російських пропагандисток шкодить національній безпеці України та її суверенітету, територіальній цілісності і конституційному ладу 9 травня 2018 року Соловйову примусово повернуто до РФ, а Юр’єву до Казахстану із забороною в’їзду до нашої країни терміном на три роки», - йдеться в повідомленні СБУ.

СБУ також нагадала, що згідно з Указом Президента України №133 від 15 травня 2017 року до російських «Першого каналу» та «Россия» застосовані спеціальні обмежувальні заходи щодо діяльності на території України. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
911
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop