09:00
Середа, 18 Квітня 2018

У Криму суд зняв з розгляду апеляції на арешт журналіста Назімова – адвокат

17 квітня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму зняв з розгляду дві апеляції на продовження арешту редактора алуштинського видання «Твоя газета» Олексія Назімова
У Криму суд зняв з розгляду апеляції на арешт журналіста Назімова – адвокат
У Криму суд зняв з розгляду апеляції на арешт журналіста Назімова – адвокат

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням на адвоката журналіста Олексія Ладіна.

Він пояснив, що матеріали скарг були відправлені на доопрацювання.

«Канцелярія Алуштинського суду зателефонувала і сказала, що 2 матеріали направлено до Верховного суду. Сьогодні мав відбутися розгляд і щодо Степанченка (депутат міськради Павло Степанченко – ред), і щодо Назімова. З незрозумілих причин обидва матеріали стсоовно Назімова відправили на доопрацювання в Алуштинський суд і зняли з розгляду», – сказав адвокат.

Водночас, за словами пана Ладіна, апеляцію депутата Павла Степанченка російський суд продовжує розглядати.

Як повідомляв «Детектор медіа», Олексія Назімова та алуштинського депутата Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року під час передачі грошей, які нібито повинні були служити підкупом за нерозголошення інформації. Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов'язаний із предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою), справу перекваліфікували під статтю 163 Кримінального кодексу Росії про вимагання.

31 березня стало відомо, що журналіст оголосив голодування на знак протесту. На початку квітня за наполяганням громадськості та рекомендаціями адвокатів редактор алуштинського видання «Твоя газета» Олексій Назімов і депутат місцевої міської ради Павло Степанченко, яких тримають у СІЗО, припинили голодування.

На початку червня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд подовжив на півроку термін утримання під вартою Олексію Назимову і алуштинському депутату Павлу Степанченку.

У липні Назімов заявив про знущання у Сімферопольському СІЗО, де його наразі утримують.

20 жовтня відбувся перший розгляд по суті справи Степанченка і Назімова, суддя відмовила в клопотаннях з боку обвинувачених.

20 листопада у суді допитали секретаря алуштинського відділення «Единой России» Галину Коноваленко.

10 січня підконтрольний Кремлю Алуштинський міський суд допитав потерпілого у справі підозрюваних у вимаганні депутата міськради Павла Степанченка і журналіста, редактора місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова – бізнесмена Михайла Красненкова

19 березня підконтрольний Кремлю Алуштинський міськсуд допитав двох свідків звинувачення у справі Степанченка і журналіста Назімова.

5 квітня суд переніс засідання у справі Павла Степанченка й Олексія Назімова

Читайте також

Фото: «Крим.Реалії» 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
220
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop