11:40
Вівторок, 17 Квітня 2018

На Prometheus стартує безкоштовний онлайн-курс «Дослідження корупції: як це працює?»

У травні 2018 року на порталі Prometheus стартує 5-тижневий безкоштовний онлайн-курс для студентів та аспірантів соціальних наук, аналітиків, журналістів-розслідувачів, дослідників, громадських активістів
На Prometheus стартує безкоштовний онлайн-курс «Дослідження корупції: як це працює?»
На Prometheus стартує безкоштовний онлайн-курс «Дослідження корупції: як це працює?»

Про це повідомляє прес-служба проекту.

Курс створили Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) та Міжнародна мережа дослідників корупції (ICRNetwork).

Про що курс?

  • Як вимірювати корупцію;
  • Якими методами вивчати корупцію;
  • Як запобігти викривленням у дослідженнях корупції;
  • Як виробляти дієві антикорупційні стратегії.

Лектори: виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, докторант факультету політології та інституту якості державного управління (Quality of Government Institute) в Ґетеборзькому університеті Марина Повіткіна, науковий співробітник в міжнародній групі Cross-National Studies: Interdisciplinary Research and Training Program (CONSIRT) Університету штату Огайо та Польської академії наук Ілона Вісмулек, керівник Європейського дослідницького центрв боротьби з корупцією та державного будівництва (ERCAS) у Школі управління Hertie у Берліні Аліна Мунджіу-Піппіді.

Курс стартує в траві 2018 року і триватиме п’ять тижнів. За умови успішного складання всіх завдань, слухачі отримають сертифікати. Зареєструватись на безкоштовний онлайн-курс можна тут.

Курс розроблено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
243
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop