15:50
Понеділок, 16 Квітня 2018

Роман Скрипін став ведучим на ATR

З 12 квітня щочетверга о 21:00 телеведучий Роман Скрипін веде на телеканалі ATR програму «Prime:Скрипін», що є спільним проектом каналу, проекту Skrypin. UA та Ukrainian Media Network
Роман Скрипін став ведучим на ATR
Роман Скрипін став ведучим на ATR

Про це «Детектору медіа» розказала генеральний продюсер каналу Христина Бондаренко.

Вона пояснила, що Роман Скрипін долучився до загальної лінійки праймових ефірів, які виходять на каналі щодня з різними ведучими.

«У нас на каналі є загальні лінійка праймових ефірів кожного дня о 21.00. У понеділок це Айдер Муждабаєв, вівторок – Осман Пашаєв, середу ми ділимо з Юрієм Мацарським (якщо я записую інтерв'ю з топ-спікерами, то виходить запис "Prime:Бондаренко"), четвер – Рома Скрипін, п’ятниця – Аркадій Бабченко. Це авторська лінійка ефірів, тобто кожен ведучий сам підбирає для себе формат цих 55 хвилин. Скажімо, в Бабченко це виглядає як його блог та спілкування з глядачами. Рома веде в своїй манері – тобто це хардток з гостем... Ця лінійка у нас була від початку запуску інформаційного мовлення у жовтні. Рома долучився до нас минулого тижня», – розказала пані Бондаренко.

Нагадаємо, у жовтні канал ATR поповнився новими ведучими. До команди каналу тоді приєдналися Аркадій Бабченко, журналіст «Українського тижня» Денис Казанський, головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик, оглядач радіо «Аристократи» Іван Яковина, журналіст «Українського радіо» Олег Борисов, журналістка Аліме Албієва та Юрій Мацарський.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2168
Переглядів
Коментарі
Зритель ТВ
16:34 / 16 Квітня 2018
Не удивил, каким он есть недолугим, с зашкаливаньем ЧСВ в своем не совсем удачном (по 500-тысячу зрителей большинство лайвов) ютюб-прожекте, таким он и остался здесь.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop