20:20
Вівторок, 20 Березня 2018

У Львові стартував марафон «Напиши лист політв’язню Кремля»

Марафон триватиме місяць і кожен охочий може прийти у музей, ознайомитись з історією кожного українського політв’язня, який перебуває за ґратами в Росії, і написати йому лист.
У Львові стартував марафон «Напиши лист політв’язню Кремля»
У Львові стартував марафон «Напиши лист політв’язню Кремля»

У Львові у музеї «Територія терору» стартував марафон «Напиши лист політв'язню Кремля». Кілька десятків молодих людей відгукнулись на ініціативу і написали листи людям, які перебувають у російських в’язницях, передає «Радіо Свобода».

Є кілька умов написання листа – російська мова, не розповідати про політику, війну і агресію, але своїми словами підтримати силу духа «бранця Кремля».

«Листи важливі, бо підтримують бойовий дух політв'язнів і несуть у собі простий меседж: вдома їх чекають, пам'ятають і стежать за їх долею. Бо листи – це теж зброя проти режиму в Росії. Наше завдання озвучити імена людей, які є бранцями Кремля, і кожен, хто прийде, зможе обрати, кому б він хотів написати лист», – говорить директор музею «Територія Терору» Ольга Гончар.

Марафон триватиме місяць і кожен охочий може прийти у музей, ознайомитись з історією кожного українського політв'язня, який перебуває за ґратами в Росії, і написати йому лист.

«Коли пишуть до в’язнів багато листів, то це зауважують, тоді політв’язня, як мінімум не будуть катувати», – наголосив Юрій Яценко, який був арештований спецслужбами Росії у 2014 році.

Як повідомляв «Детектор медіа», у тюрмах РФ наразі перебувають більше 60 українських політв’язнів, із яких 22 – безпосередньо на території Росії, інші - в окупованому Криму.

Нагадаємо, 1 березня Верховна Рада України схвалила проект постанови, в якій назвала прізвища всіх громадян України-заручників Кремля та закликала міжнародну спільноту засудити політичні репресії Росії стосовно українських політичних в’язнів.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
355
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop