16:47
П'ятниця, 16 Березня 2018

Президент запросив журналістку «Детектора медіа» Марину Баранівську на Донбас

Сьогодні знімальна група «Детектора медіа» у складі журналістки Марини Баранівської та оператора-фрилансера Ярослава Пілунського перебуває разом із Президентом України Петром Порошенком на Донбасі, поблизу лінії розмежування.
Президент запросив  журналістку «Детектора медіа» Марину Баранівську на Донбас
Президент запросив  журналістку «Детектора медіа» Марину Баранівську на Донбас

За словами прес-секретаря Президента Святослава Цеголка, знімальній групі нададуть можливість бути присутньою на більшості заходів та зустрічей (з урахуванням питань безпеки) за участі Петра Порошенка та взяти в нього інтерв’ю.

Нагадаємо, під час прес-конференції 28 лютого журналістка Марина Баранівська поставила Президенту гостре запитання. Відповідаючи на нього, Петро Порошенко запропонував журналістці провести з ним один день, щоби переконатися, що «його життя — не цукор».

За кілька днів Святослав Цеголко підтвердив запрошення Президента. Під час його зустрічі з шеф-редакторкою «Детектора медіа» Наталією Лигачовою було вирішено, що, оскільки запитання журналістки стосувалося ситуації на Донбасі поблизу лінії розмежування, знімальна група видання проведе з Президентом робочий день саме там.

Остаточно формат поїздки та зйомок було погоджено Святославом Цеголком безпосередньо з Мариною Баранівською напередодні поїздки.

«Детектор медіа» опублікує репортаж найближчим часом. Ми дякуємо прес-службі Президента за максимальне сприяння  проведенню зйомок.

На фото: 16 березня Петро Порошенко поспілкувався з мешканцями Катеринівки, що на Луганщині

Фото: president.gov.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1149
Переглядів
Коментарі
Олена
11:01 / 03 Квітня 2018
А где обещанный репортаж-то? Или зрады на него не наскребли?
Катерина
16:44 / 24 Березня 2018
Вже вісім днів збігло після поїздки Марини Баранівської до Катеринівки, а обіцяного найближчим часом репортажу не можу знайти. Може, я погано шукала?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Сенцов
18 Жовтня 2018
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop