ПРОЕКТИ
14:02
Середа, 14 Березня 2018

Із життя пішла відома журналістка Інна Чічінадзе

Інна Чичинадзе, одна із засновниць Українського Іномовлення, понад півстоліття пропрацювала в міжнародній журналістиці і виховала ціле покоління журналістів-міжнародників.
Із життя пішла відома журналістка Інна Чічінадзе
Із життя пішла відома журналістка Інна Чічінадзе

Інна Костянтинівна Чічінадзе померла 12 березня. Про це повідомила директор Всесвітньої служби радіомовлення України Жанна Міщерська.

Інна Чічінадзе народилася 21 лютого 1939 року в Тбілісі. У 1961 році закінчила факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка, а в 1969-му – ще й факультет романо-германської філології.

«Людина – епоха, Людина – легенда, одна з засновниць Українського Іномовлення – англійської, німецької, румунської редакцій радіомовлення на зарубіжні країни, - пишуть колеги Інни Костянтинівни з Українського радіо. - Талановитий журналіст, досвідчений керівник, людина  енциклопедичних знань – Інна Костянтинівна  пропрацювала в міжнародній журналістиці понад 50 років, починала як телеведуча на  Кримському ТВ, була серед тих, хто організовував і брав участь у першому телемості СРСР – США за часів перебудови. Інна Костянтинівна виховала ціле покоління журналістів-міжнародників, більшість з яких й досі працює в дипломатичних установах України за кордоном, в найвпливовіших зарубіжних медіа-корпораціях (BBC, CBC, DW, Euronews тощо).

Ім’я Інни Костянтинівни Чічінадзе назавжди пов’язане  з історією Українського радіо та Всесвітньої  служби радіомовлення України.

Колектив Українського Радіо висловлює найщиріші співчуття родині, друзям та колегам у зв’язку з непоправною втратою».

«Детектор медіа» сумує з приводу смерті Інни Чічінадзе і співчуває її рідним та близьким.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
941
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop