13:50
Понеділок, 12 Березня 2018

Черкаський журналіст Олександр Безпрозванний повідомив про погрози після публікації матеріалу

Журналіст черкаського інтернет-видання «Кропива» Олександр Безпрозванний повідомив, що отримав 9 березня на мобільний телефон повідомлення з погрозами від голови громадської ради при Черкаській обласній держадміністрації Євгенія Глєбова
Черкаський журналіст Олександр Безпрозванний повідомив про погрози після публікації матеріалу
Черкаський журналіст Олександр Безпрозванний повідомив про погрози після публікації матеріалу

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

За словами журналіста, смс з погрозами він отримав після того, як Євгеній Глєбов був згаданий в одному з його матеріалів за 6 березня 2018 року «Активісти» опального нардепа радіють криміналу еколога».

«За кілька днів після публікації, яка стосувалася конфлікту між колишнім головою Держекоінспекції області та групою громадських активістів на чолі з Глєбовим, від останнього надійшла смс, які носили ознаки погроз. Зокрема Євгеній Глєбов, будучи головою громадської ради при Черкаській ОДА, в смс-повідомленні, використовуючи нецензурну лексику, обізвавши мене мразью та сепаром, який розхитує стабільність в державі повідомив, щоб я не з’являвся на офіційні заходи, які будуть в Черкаській ОДА, в противному разі він особисто буде мене “гнати в шию», – розповів пан Безпрозванний.

«Гнида ты, Безпрозванный! Продался за несколько тысяч гривен.. Ты палец о палец в жизни не ударил, тяжелее х** ничего не держал, но берешся поливать грязью человека который много сделал для Черкасс. В ОДА, на комиссиях либо на других публичных мероприятиях, где увижу, что буду гнать тебя в шею! Ты из внутри подрываешь стабильность страны своими продажными постами, ты хоть это понимаешь?! Мразь и сепар!» – йдеться у смс, що надійшла на телефон журналіста.

ІМІ повідомляє, що до поліції журналіст не звертався.

Нагадаємо, у січні 2018 року Черкаський відділ поліції ГУНП в області відкрив кримінальне провадження стосовно журналіста місцевого інтернет-видання «Кропива» Олександра Безпрозванного, який писав про статки заступника начальника відділу управління прокуратури Черкаської області Олександра Кожушка.

На фото - Олександр Безпрозванний

Фото: Facebook Олександра Безпрозанного

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
579
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop