10:22
П'ятниця, 26 Січня 2018

Фейгін назвав дату розгляду питання щодо позбавлення його статусу адвоката «за кілька твітів»

Питання позбавлення Марка Фейгіна статусу адвоката розглядатимуть в Адвокатській палаті Москви 27 лютого
Фейгін назвав дату розгляду питання щодо позбавлення його статусу адвоката «за кілька твітів»
Фейгін назвав дату розгляду питання щодо позбавлення його статусу адвоката «за кілька твітів»

Про це написав сам Марк Фейгін у своєму Twitter.

«27 лютого 2018 року відбудеться Рада адвокатської Палати міста Москви, де мене хочуть позбавити статусу адвоката за декілька твітів!» - повідомив адвокат.

Він запросив представників ЗМІ бути присутніми під час цієї події, пообіцявши після оголошення рішення зробити кілька публічних заяв.

Як писав «Детектор медіа», захисник українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін, щодо якого розглядається скарга із можливим позбавленням адвокатського статусу, повідомляв, що скаргу проти нього від блогера Анатолія Шарія просуває Міністерство юстиції РФ.

«Схоже на те, що у процесі просування складної "справи Сущенка" у оточенні Суркова з'явилося рішення остаточно позбутися адвоката Фейгіна і позбавити мене статусу. На мене і раніше практично у кожній справі бували атаки. Однак зараз, на мій погляд, білі нитки видно найбільше», - резюмував адвокат.

«Уся ця історія була затіяна ще влітку командою Портнова-Азарова, що була пов’язана з Сурковим, з метою вивести мене із справ з захисту українських політв'язнів», - резюмував адвокат.

Раніше російський адвокат Марк Фейгін, який захищає інтереси заарештованого в Москві власного кореспондента «Укрінформу» Романа Сущенка, поінформував про справу щодо можливого позбавлення його статусу адвоката. Він припускав, що його збираються позбавити адвокатського статусу, щоб справа його підзахисного пішла за схемою українського журналіста Павла Шаройка, якого тримають у Білорусі.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
259
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop