18:01
Середа, 29 Листопада 2017

Захист оскаржив продовження арешту Романа Сущенка

Адвокат Марк Фейгін оскаржив продовження арушту українського журналіста Романа Сущенка, який був арештований у Москві більше року тому за сфабрикованим звинуваченням у шпигунстві.
Захист оскаржив продовження арешту Романа Сущенка
Захист оскаржив продовження арешту Романа Сущенка

Про це Марк Фейгін повідомив у своєму Twitter.

«До речі, подана апеляційна скарга на рішення щодо продовження строку тримання під вартою до 30 січня 2018 року», - написав він.

В цьому повідомленні Марк Фейгін також опублікував заяву українського журналіста щодо тиску, який здійснюється на нього в російській тюрмі.

«Заява мого підзахисного, українського журналіста Романа Сущенка в зв'язку з тиском, який чиниться у його справі», - записав адвокат, публікуючи заяву журналіста.

Нагадаємо, в понеділок, 27 листопада, Московський міський суд продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку ще на два місяці – до 30 січня 2018 року. Крім того, адвокат журналіста Марк Фейгін повідомив на своїй сторінці у Facebook, що його збираються позбавити адвокатського статусу, щоб справа його підзахисного пішла за схемою українського журналіста Павла Шаройка, якого тримають у Білорусі.

Читайте також

Як повідомляв «Детектор медіа», власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві». Покарання за ст. 276 КК РФ («Шпигунство») передбачає до 20 років позбавлення волі. 

25 вересня Московський міський суд продовжив арешт кореспонденту Укрінформу Романові Сущенку на два місяці, до 30 листопада.

21 жовтня стало відомо, що слідство у справі журналіста Романа Сущенка закінчене. Адвокат Марк Фейгін і його підзахисний ознайомлюються з десятьма томами справи.

10 листопада Московський міський суд відхилив скаргу захисту на продовження терміну арешту українського журналіста Романа Сущенка, незаконно ув’язненого в Росії.

За повідомленням Марка Фейгіна, слухання в суді у справі Сущенка розпочнуться у січні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
398
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop