16:55
Вівторок, 28 Листопада 2017

Рівненських журналістів не пустили на засідання вченої ради гуманітарного вишу

28 листопада журналісти кількох рівненських ЗМІ не змогли потрапити на засідання вченої ради Рівненського державного гуманітарного університету, де обговаривали питання поведінки професора Володимира Годовського, якого звільнили через сексуальне домагання до студентки
Рівненських журналістів не пустили на засідання вченої ради гуманітарного вишу
Рівненських журналістів не пустили на засідання вченої ради гуманітарного вишу

Коли ректор вишу побачив журналістів – почав кричати, виганяти їх та викликав поліцію, повідомляє сайт «Четверта влада».

«Ми прийшли завчасно, зайняли місця, – розповіла журналістка «Четвертої влади» Анна Калаур. – Прийшов ректор РДГУ Руслан Постоловський в зал засідань і почав кричати, виганяти нас звідси. Потім ректор запропонував присутнім викладачам проголосувати щодо того щоб журналісти залишили приміщення. В залі було близько двох десятків викладачів, можливо й більше, усі, зі слів ректора, одноголосно проголосували ЗА. Також з зали вигнали кількох студентів, які теж хотіли бути присутними».

Повідомляється, що журналістка викликала поліцію.

«Приїхала поліція, і ми разом з поліцейським і ще одна журнаілстка зайшли в залу. Побачивши, що ми – з патрульними, сказав що переносять захід на п`ятницю. Також сказав що питання по Годовському сьогодні не планували розглядати. Однак при цьому не зміг надати документів, які б обгрунтовували що захід має закритий характер», – розповіла журналістка.

Журналістка написала заяву про перешкоджання журналістській діяльності та дає поліції пояснення щодо цього.

Крім того, видання зауважує, що в положенні про вчену раду РДГУ немає інформації про закритість засідань цього органу. Водночас, як зазначено, жодного слова – і про відкритість.

«Не заборонено відвідувати журналістам вчену раду, тому вважаємо, що дозволено, це загальний принцип Конституції», – прокоментувала медіаюристка Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) Людмила Панкратова.

За повідомленням видання, на засіданні були присутні четверо студентів, представників студентської ради РДГУ, які є також членами вченої ради. Зі слів голови студради Юрія Коняхіна, всі вони утрималися від голосування за те, щоб журналісти не були присутні на заході.

«Втім попри це ректор оголосив, що це рішення підтримали всі. Також, зі слів Юрія, студрада була проти того, що ректор виганяв з зали студентів», – йдеться на сайті «Четвертої влади».

За повідомленням видання, завідуючого кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету Володимира Годовського звільнили 27 листопада. Зазначено, що професор пішов з посади за власним бажанням після розслідування про сексуальні домагання, «які він практикував роками щодо студенток та викладачок». 

Читайте також

Нагадаємо, на Рівненщині поліція відкрила кримінальне провадження за перешкоджання професійній діяльності журналістам видання «Четверта влада», на яких у червні напав нелегальний бурштинокопач.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
650
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop