19:29
Вівторок, 21 Листопада 2017

У Рівному ректор збирається судитися з журналістами через розслідування щодо сексуальних домагань у виші

Ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський має намір судитися з виданням «Четверта влада» та журналісткою видання Анною Калаур через її розслідування про сексуальні домагання професора університету Володимира Годовського.
У Рівному ректор збирається судитися з журналістами через розслідування щодо сексуальних домагань у виші
У Рівному ректор збирається судитися з журналістами через розслідування щодо сексуальних домагань у виші

Про це повідомляє ІМІ з посиланням на сайт видання

Після журналістського розслідування Годовський, який очолював кафедру хореографії університету майже 20 років, написав заяву на звільнення.

Інформацію про звільнення виданню підтвердив ректор РДГУ Руслан Постоловський. Керівник вишу не в захваті від оприлюднення фактів домагання і каже, що судитиметься з журналістами.

«Обплювали мене і унівєрсітєт по Першому українському. Там нічого не доказано. Ми подаємо вас особисто (журналістку «Четвертої влади») і вашу ту всю фірму в суд. От тоді побачимо що. А пан Годовський подав заяву на уход. Мені треба закривати спеціальність цю, як її, хореографії і режисури. Бо без нього, він професор, не буде магістратури, нема кому вчити, от вся правда», – зазначив Руслан Постоловський.

15 листопада видання оприлюднило розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо», – «І словом, і тілом». А 17 листопада опублікувало розширену версію зі свідченнями, які не потрапили до телерозслідування.

Як пише видання, 13 випускниць, студенток і викладачок повідомили їм про факти домагань 70-річного професора Володимира Годовського, які тривають уже майже 20 років. У свою чергу, професор Володимир Годовський зазначав, що всі ці звинувачення – брехня.

Після виходу матеріалу чимало випускниць вишу заявили у соцмережах, що також зіштовхувалися з домаганнями професора, стверджують у виданні.  

У коментарі представниці ІМІ у Рівненській області Анна Калаур зазначила, що готова до суду, оскільки має докази сказаного.

«Поведінка ректора мене, м’яко кажучи, вразила. Він вважає, що журналісти облили брудом виш, яким він керує. Але ректор вперто не хоче розуміти, що у виші відбуваються речі, які не входять ні в які рамки. І якщо він не вирішував їх тихо, маючи всі можливості, ми робимо це голосно. Ректор казав, що розбереться зі всім, і якщо з’ясує вину професора, шукатиме йому заміну. Тепер він злиться на журналістів і хоче судитися, вважає, що пана Годовського звинуватили безпідставною. Я не боюсь суду, адже маю докази сказаного. А ось почитати позов ректора буде цікаво», – сказала журналістка.

Фото: «Четверта влада»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
974
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop