16:02
Вівторок, 24 Жовтня 2017

ІМІ вимагає негайного розслідування нападів на журналістів під Святошинським судом

Громадська організація «Інститут масової інформації» (ІМІ) вимагає від правоохоронних органів негайно провести розслідування нападів і затримання журналістів українських засобів масової інформації, що відбулося 24 жовтня у Святошинському районному суді Києва, де обирають запобіжний захід лідеру добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському
ІМІ вимагає негайного розслідування нападів на журналістів під Святошинським судом
ІМІ вимагає негайного розслідування нападів на журналістів під Святошинським судом

Відповідне повідомлення ІМІ розмістив на своєму сайті.

«Закликаємо правоохоронні органи не повертатися до практики застосування фізичної сили щодо журналістів під час масових акцій, оперативно розслідувати ситуацію, покарати винних і зробити висновки на майбутнє, щоб така ситуація більше не повторювалась», – заявила виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк.

Також ІМІ окремо звернувся до Ради з питань безпеки журналістів при Адміністрації Президента України з проханням взяти ситуацію з побиттям журналістів під свій контроль.

Нагадаємо, зранку 24 жовтня під Святошинським райсудом спецпризначенці побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука та журналіста УНІАНу Сергія Лефтера. Останнього затримали. Крім того, «Страна.ua» також повідомила про затримання свого журналіста Кирила Малишева під Святошинським судом.

Згодом речник МВС Артем Шевченко повідомив, що журналістів звільнено та оприлюднив позицію голови Національної поліції України генерала поліції 2 рангу Сергія Князєва щодо деблокування приміщення Святошинського суду.

ІМІ зазначає, що журналістів били та затримували, незважаючи на те, що ті ідентифікували себе як представники ЗМІ та показували професійні посвідчення.

Отже, ІМІ констатує про умисне перешкоджання виконанню професійних обов’язків кореспондентів.

Читайте також

 

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
235
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop