ПРОЕКТИ
16:33
Четвер, 17 Листопада 2016

Катерина Загорій (Котенко) стала експерткою корпорації Corestone, яку очолює Євгенія Близнюк

Колишня член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Катерина Загорій (у минулому – Катерина Котенко) розпочала роботу експерткою в корпорації Corestone.
Катерина Загорій (Котенко) стала експерткою корпорації Corestone, яку очолює Євгенія Близнюк
Катерина Загорій (Котенко) стала експерткою корпорації Corestone, яку очолює Євгенія Близнюк

Про це Катерина Загорій повідомила на Facebook, а також підтвердила інформацію «Детектору медіа».

Corestone Corporation – новий аналітичний центр, який займається менеджментом інформаційного поля. Компанію очолює Євгенія Близнюк – радниця Адміністрації Президента, яка в минулому в різні роки працювала маркетинг-директором Нового каналу, мережі кінотеатрів «Лінія кіно», групи «1+1 медіа», очолювала департамент розробок телевізійних форматів на СТБ, була директором зі стратегічного маркетингу сейлз-хаусу StarLight Sales, а з 2015 року очолювала департамент аналітики Адміністрації Президента України.

За словами Катерини Загорій, одне з її завдань – виведення Corestone у публічний простір. «Компанія пропонує послуги аналітики та моніторингу ЗМІ, репутаційного менеджменту, розробки комунікаційної стратегії та оцінки ефективності комунікацій для клієнтів зі сфери бізнесу та державного управління. Corestone команда мізків з різних галузей. Це щось середнє між стратегічними інститутами і департаментами аналітики, які є у великих компаніях. Також моє завдання – вироблення стратегій розвитку клієнта на основі зібраних Corestone аналітичних даних», – розповіла пані Загорій.

Вона зауважила, що статус експерта передбачає значну залученість у роботу Corestone, водночас вона має право займатися й іншою діяльністю, яка не суперечить інтересам Corestone і клієнтів компанії. «Я продовжую займатися соціальними проектами Фонду родини Загорій», - додала пані Загорій.

Нагадаємо, 2 серпня Нацрада задовольнила заяву Катерини Загорій (тоді ще – Катерини Котенко) про звільнення з посади члена Нацради. У коментарі «Детектору медіа» вона пояснила своє звільнення сімейними обставинами.

10 листопада Катерина Загорій почала працювати директором з розвитку у Фонді родини Загорій.

Раніше, наприкінці жовтня, колишній керівник відділу журналістських розслідувань «Української правди» Матвій Нікітін почав свою роботу в корпорації Corestone. Він працює з напрямом польових досліджень.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3395
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop