14:28
Субота, 5 Листопада 2016

Співробітник охоронної фірми вдарив по камері «Центрального каналу»

4 листопада після закінчення в ІА УНІАН прес-конференції громадського об’єднання жінок-колишніх дружин бізнесменів, які стверджують, що стали жертвами чиновницького і суддівського свавілля, один з охоронців інформагентства застосував силу до знімальної групи «Центрального каналу».
Співробітник охоронної фірми вдарив по камері «Центрального каналу»
Співробітник охоронної фірми вдарив по камері «Центрального каналу»

Про це «Детектору медіа» повідомив журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

За його словами, знімальні групи інформаційного порталу «Стоп корупції» і  «Центрального каналу» залишись після прес-конференції, аби взяти коментар в учасниці заходу. Журналісти хотіли дізнатись прізвища суддів і керівників поліції, які, як йшлося на прес-конференції, приймають рішення на користь бізнесменів і порушують права колишніх дружин. Членкиня громадської організації відмовилась від коментаря і сховалась в одному з кабінетів УНІАНу.

Знімальні групи продовжували очікувати її в коридорі. Їх намагалися випровадити з будівлі охоронці з охоронної фірми «Венбест» і співробітники інформагентства. За викликом охоронця прибули представники «Венбесту». Як стверджує Сергій Медяник, один з охоронців вдарив по об’єктиву камери знімальної групи «Центрального каналу».

«Він йшов по коридору і вдарив долонею просто по об’єктиву. Ми одразу заявили, що він порушив закон. Він злякався і сховався в одному з кабінетів інформагентства», - сказав журналісти «СтопКору»

Журналісти викликали на місце події поліцію і написали відповідну заяву.

За словами Сергія Медяника, співробітники УНІАН заявили, що не бачили нападу охоронця на знімальну групу «Центрального каналу», і звинуватили журналістів у тому, що вони не залишили вчасно приміщення УНІАН.

Під час конфлікту журналістів з охоронцями

«Детектор медіа» намагався взяти коментар в ІА УНІАН, але 5 листопада телефони інформагентства не відповідали. «Детектор медіа» готовий надати агентству можливість прокоментувати інцидент.

Нагадаємо, програми «Центрального каналу» готує Київська регіональна філія НТКУ (колишня ДРТРК) .

На фото – моменти інциденту

Фото: з Facebook Сергія Медяника

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1228
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop