13:30
Середа, 10 Серпня 2016

Влада Сімферополя погодилась встановити «стіну пам'яті» музиканту Кузьмі

Сімферопольська влада окупованого Росією Криму підтримує ініціативу активіста Українського культурного центру в Криму Леоніда Кузьміна зі створення «стіни пам'яті» загиблому солістові українського рок-гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку
Влада Сімферополя погодилась встановити «стіну пам'яті» музиканту Кузьмі
Влада Сімферополя погодилась встановити «стіну пам'яті» музиканту Кузьмі

Про це пише «Радіо Свобода», посилаючись на відповідь заступника голови адміністрації Тейфук Гафарова на лист Кузьміна, який активіст опублікував у соціальних мережах.

«Адміністрація міста цілком підтримує цю ініціативу і надасть необхідне сприяння у своєчасному вирішенні питання щодо створення стіни пам'яті Андрія Кузьменка», – ідеться у відповіді.

У документі також вказується, що «з метою збереження пам'яті про заслужених особистостей і події, пов'язані з історією міста Сімферополя, питання створення стіни пам'яті Андрію Кузьменку винесуть на розгляд першого засідання комісії з увічнення пам'яті осіб та історичних подій Сімферополя при адміністрації міста».

В адміністрації пояснюють, що наразі в місті розробляють нормативно-правовий акт, що регламентує створення і встановлення пам'ятних знаківу Сімферополі. Зараз документ проходить необхідні узгодження для винесення на розгляд сесії міськради.

«Після затвердження цього документа, з метою подальшого розгляду та ухвалення відповідного рішення, це питання буде опрацьовано на засіданні комісії», – ідеться у відповіді.

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року на Дніпропетровщині в результаті аварії загинув лідер українського рок-гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма. Прощальні акції з українським співаком проходили і в анексованому Криму.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
947
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop