11:14
Понеділок, 14 Березня 2016

Журналіст Роман Бочкала поїде на стажування у США за програмою «Відкритий світ»

Журналіст продакшну «Національні інформаційні системи» («НІС»), який виробляє новинні програми для телеканалу «Інтер», воєнкор Роман Бочкала переміг в конкурсному відборі програми Конгресу США «Відкритий світ».
Журналіст Роман Бочкала поїде на стажування у США за програмою «Відкритий світ»
Журналіст Роман Бочкала поїде на стажування у США за програмою «Відкритий світ»

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

У квітні-травні репортер перебуватиме в Сполучених Штатах, аби набути досвід в галузі журналістики та боротьби з корупцією.

«А ще хочу зустрітися з американськими військовими кореспондентами. В них теж є чому повчитися... Треба рівнятися на кращих!», - написав Роман Бочкала.

Як зазначається на сайті Американських рад з міжнародної освіти, програма була заснована в 1999 році з ініціативи двох видатних учених і суспільно-політичних діячів Росії та США - академіка Дмитра Лихачова та директора Бібліотеки Конгресу США дроктора Джеймса Біллінгтона. У 2003 році програму поширили на Україну. Вона покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів усередині законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США. 

Фото: «Подробности»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1511
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop