13:33
Середа, 2 Березня 2016

Офіс омбудсмена пропонує ЗМІ пройти тренінг з висвітлення місць несвободи

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська запропонувала представникам засобі масової інформації пройти тренінг з особливостей висвітлення людей у місцях несвободи.
Офіс омбудсмена пропонує ЗМІ пройти тренінг з висвітлення місць несвободи
Офіс омбудсмена пропонує ЗМІ пройти тренінг з висвітлення місць несвободи

Таку пропозицію вона висловила 1 березня на нараді Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з представниками телерадіоорганізацій з питань поширення інформації, яка може завдати шкоди глядачам, особливо дітям.

Зі слів пані Лутковської, офіс омбудсмена готовий провести для представників ЗМІ спеціалізований тренінг на базі чернігівського будинку прав людини про те, як знімати людей у місцях несвободи, не порушуючи їхнього права на приватність. Після цього журналісти, які пройдуть тренінг, зможуть відвідувати місця несвободи в супроводі представників офісу омбудсмена та готувати репортажі про людей, позбавлених волі.

Пані Лутковська запропонувала керівникам телеканалів і продакшнів делегувати своїх журналістів для участі в тренінгу.

На нараді в Нацраді були присутні топ-менджери та головні юристи телеканалів, а також керівники й продюсери продакшнів, які виробляють соціальні проекти. Серед них – Володимир Бородянський, Мирослав Домалевський і Дмитро Карпачов (СТБ), Віталія Білоусова та Олена Водолашко («Україна»), Ілларіон Павлюк (Ivory Films), Юлія Балицька («Інтер»), Дарія Юровська (НТКУ) та інші.

Фото - офіційний сайт омбудсмена

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1057
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop