ПРОЕКТИ
14:01
Субота, 27 Червня 2015

У Держкіно заборонили російський серіал «Слід»

У Держкіно заборонили російський серіал «Слід»
У Держкіно заборонили російський серіал «Слід»

Державне агентство України з питань кіно  за зверненням правовласника скасувало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення на російський телесеріал «Слід». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 

В той же час, як уточнила «Детектор медіа», український серіал «Фактологічна експертна служба: міжнародний відділ кримінальних розслідувань» виробництва каналу «Україна» не заборонено.

 

Як писала «Детектор медіа», 24 червня перший заступник голови Держкіно Андрій Ящишин заявив, що агентство розбереться із ситуацією навколо видачі прокатного посвідчення серіалу «Фактологічна експертна служба: міжнародний відділ кримінальних розслідувань.

 

25 червня голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко сказав, що Держкіно перегляне свою позицію щодо видачі прокатного посвідчення переробленому серіалу «Слід», інакше це стане прецедентом «дешевого переформатування».

 

Нагадаємо, 24 червня на прес-конференції генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко заявив, що Державне агентство України з питань кіно видало прокатне посвідчення переробленому російському серіалу «Слід», заявленому як український серіал «Фактологічна експертна служба: міжнародний відділ кримінальних розслідувань» виробництва каналу «Україна». На його думку, такий крок перекреслює процес розвитку виробництва вітчизняних серіалів, який щойно почався.

 

У відповідь у Держкіно повідомили, що відомство не мало жодних правових підстав для відмови каналу «Україна» у видачі прокатного посвідчення телесеріалу «ФЕС». Водночас відомство визнало, що в чинному законодавстві, яке регулює кінематографію, є прогалини, підзаконний акт для усунення яких розробляється.

 

Директор холдингу «Медіа Група Україна» і телеканалу «Україна» Євген Лященко пояснив, що телеканал «Україна» викупив відзняті робочі матеріали російського серіалу «Слід» і франшизу та зробив на їхній основі новий продукт. За його словами, телекомпанія провела додаткові зйомки, зробила комп'ютерну графіку та новий монтаж.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2921
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop