13:30
Субота, 27 Грудня 2014

НМПУ створила банк захисної амуніції для журналістів на війні

НМПУ створила банк захисної амуніції для журналістів на війні
НМПУ створила банк захисної амуніції для журналістів на війні

Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) створила банк захисної амуніції для журналістів, які працюють у зоні військового конфлікту. Нині наявні п'ять комплектів. Про це повідомляє прес-служба НМПУ.

 

Банк амуніції функціонуватиме в рамках Об`єднаного центру допомоги журналістам, який медіа-профспілка заснувала спільно з Національною спілкою журналістів України.

 

Журналісти, які працюють у зоні військових дій, зможуть отримати захисний комплект, а після відрядження муситимуть повернути його назад. Пріоритетне право матимуть члени медіа-профспілки і спілки журналістів.

 

Банк захисної амуніції вдалося створити завдяки підтримці будівельної фірми Т.М.М. на чолі з Миколою Толмачовим з Києва і громаді Української православної церкви св. Андрія Первозванного Київського Патріархату в Чикаго.

 

Нагадаємо: після початку конфлікту на Майдані дві журналістські організації створили Об`єднаний центр допомоги допомоги журналістам. Завдяки цьому працівники ЗМІ, які були побиті або втратили обладнання під час Майдану, отримали часткову компенсацію. Матеріальну підтримку отримали журналісти які виїхали з Криму і Донбасу. У Центрі надаються психологічні та інші послуги.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2683
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop