15:05
Вівторок, 16 Грудня 2014

До 17 грудня – реєстрація на семінар для регіональних журналістів «Співпраця України з ЄС і НАТО: конкретно про головне»

До 17 грудня – реєстрація на семінар для регіональних журналістів «Співпраця України з ЄС і НАТО: конкретно про головне»

Інститут світової політики запрошує регіональних журналістів на семінар «Співпраця України з ЄС і НАТО: конкретно про головне», присвячений актуальним питанням європейської та євроатлантичної інтеграції України, який відбудеться 22 грудня у Києві.

 

Учасники семінару матимуть змогу отримати обговорити з провідними експертами у цій сфері труднощі проведення демократичних перетворень в Україні, переваги та виклики європейської інтеграції та особливості висвітлення цих процесів у ЗМІ.

 

Семінар проводився в рамках проекту «Ширша інтеграція: ви формуєте майбутнє», який реалізується за підтримки міжнародної організації «Інтерньюз» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Після семінару відбудеться дискусія щодо питань безпеки за участі Міністра закордонних справ України (2007-2009) Володимира Огризка та Посла Канади в Україні Романа Ващука. Крім того, учасники першими побачать відеоролики та графічні матеріали, підготовлені Інститутом світової політики, про співпрацю України і НАТО.

 

Дискусія відбудеться в рамках проекту ІСП «Партнерство має значення», який реалізується за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Метою проекту є просування ідеї співробітництва між Україною та НАТО та пошук нових форматів партнерства.

 

Інститут світової політики компенсує витрати на харчування, подорож та проживання (одна ніч) учасників з регіонів.

 

Для участі в семінарі необхідно надіслати своє резюме до 17 грудня 2014 року на адресу: olga.lymar.iwp@gmail.com.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2723
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop