18:13
П'ятниця, 22 Червня 2018

Про корисних ідіотів з полку псевдопатріотів

Про корисних ідіотів з полку псевдопатріотів

Корисні ідіоти, перш за все, це псевдопатріоти. В цьому сьогодні ще раз мав нагоду переконатися на власні очі. Просто неба вдень на Пейзажній алеї відбувався імпровізований концерт гурту «Акваріум» на чолі з Борисом Гребенщиковим. До речі, це не перший такий неочікуваний виступ пітерських музикантів для киян, наприклад, минулого року вони саме так грали біля станції метро "Золоті ворота". Зібралися сила силенна глядачів, які слухали улюблені пісні гуру російської рок-музики та на згадку знімали це музичне дійство на телефони.

Але не обійшлося без ложки дьогтю в цьому акваріумі меду. Якійсь псевдопатріотичний молодик спробував влаштувати демарш та зірвати цей концерт. З воплями «Геть путінського наймита з України!», він намагався прорватися до музикантів та завадити їх виступу.

Вийшов міні-скандал на рівному місці. Даремно менеджмент групи намагався переконати хлопа в тім, що «Акваріум» має дозвіл СБУ на відвідування України та проведення концертів, в нього була власна думка, яка мала для всіх бути істиною в крайній інстанції. Дивлячись, що градус спілкування підвищується, я вступив до дискусії.

Молодій людині десь років 30. Питаю: ти патріот України? Відповідь: так. - Ти в армії служив - Ні. - А чого? - Так вийшло. Але це не принципово. - Нi, друже, принципово. Я, наприклад наразі вiдслужив 2 роки, i хочу сказати, шо людина оцiнюється саме вчинками, а не тим, що про нього пишуть в інтернеті. Так ось, БГ проводив концерт на Майданi у Жовтневому палацi в самий розгар подiй - 13 грудня 2013-го. В той час в Жовтневому був розміщений один зі штабів Майдану. Я зi своiми друзями там був. Спілкувався особисто з Гребенщиковим та його музикантами. I для нас тодi цей концерт БГ був дiйсно вчинком.

Молодик гнув свою лiнiю. Переконати його в тім, що і Гребенщиков з «Акваріумом», і Макаревич з «Машиною часу» – не вороги України, було не можливо. Він нікого, окрім себе, не чув. Немає чого робити російським музикантам в Україні – ось головна думка цього псевдопатріота. Дуже зручно у зрілому віці сидіти на дивані та сьорфити в інтернеті, вишукуючи, хто щось сказав про Україну та робити свої глибокодумні виводи. Але кожна людина, в тому числі й митці, перш за все оцінюються за своїми вчинками, чи не так?..

Такі «корисні ідіоти» своїми провокативними витівками свідомо чи ні, але підігрують Кремлю, з пропагандою якого вони, начебто, борються. Таких у нас переважна меншість, але вже назбирається на цілий полк. Хоча саме ця термінологія їм, мабуть, не відома, бо страшенно далекі вони від армії та розуміння того, що таке гібридна війна та інформаційний фронт.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
931
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop