Ведуча радіо «Вєсті» Тетяна Гончарова проти Музею Майдана у Жовтневому палаці

10 Лютого 2015
2102
10 Лютого 2015
19:20

Ведуча радіо «Вєсті» Тетяна Гончарова проти Музею Майдана у Жовтневому палаці

2102
Бо вона веде там благодійні концерти і кияни втратять місце для культурного відпочинку.
Ведуча радіо «Вєсті» Тетяна Гончарова проти Музею Майдана у Жовтневому палаці

Вона не хоче, щоби там вшановували Революцію Гідності, бо зараз веде в палаці благодійні концерти. А ще каже, що в разі створення Музею доведеться поставити хрест на закладі, де виступають близько 30 колективів і куди кияни приходять культурно відпочити, зокрема послухати пісень, подивитися танці, а то й самим поспівати та потанцювати. Про це йшлося в передачі «Свежий взгляд» з Ксенією Турковою і Юрієм Калашниковим:

«Ксенія Туркова: Есть возражения тех, кто считает, что музей не нужно устраивать именно в Октябрьском дворце. В частности, наша коллега - ведущая радио «Вести» Татьяна Гончарова.

Юрій Калашников: С декабря прошлого года Таня ведет там благотворительные концерты и выступает против превращения международного центра культуры и искусств в Музей Майдана.

Синхрон Тетяни Гончарової: Когда я узнала, что из Октябрьского дворца собираются сделать музей, у меня внутри все рухнуло. Потому что начиная с января я со многими артистами и руководством Октябрьского дворца занимаюсь серией благотворительных концертов. Мы сделали это в декабре, следующий концерт будет, кажется, 23-го марта. Полные залы, люди платят относительно небольшие деньги за то, чтобы Октябрьский дворец был. И учитывая то, что люди, детки делают своими силами ремонт, там был медпункт Майдана, соответственно те коллективы и те великие люди, которые произошли из этих коллективов - на всем этом можна ставить крест. У нас не так много площадок такого масштаба.

Ксенія Туркова: Татьяна Гончарова добавила, что сейчас в Октябрьском работает 30 коллективов и многие киевляне приходят туда после работы, чтобы потанцевать и поиграть на каких-то музыкальных инструментах. То есть, это как большой дом культуры /…/

Юрій Калашников: Что, придется разрушать концертный зал?

Олександр Зінченко, заступник директора Інституту національної пам’яті: Я вперше чую про те, що доведеться руйнувати концертний зал. Бо уявіть ситуацію, щоби в законопроекті було написано, що для того, аби свторити музей, потрібно зруйнувати щось інше. Люди вигадують те, чого немає, потім починають цього боятися і розповідати про це. Такий результат певної недовіри. Ми маємо вроджену недовіру до влади.

Ксенія Туркова: Тогда успокойте их.

Олександр Зінченко: Ясно, що нікому в голову не прийде щось руйнувати. Більше того, я можу сказати, що ідеальний варіант для створення нового музею – це побудова нового приміщення. Коли поляки робили Європейський центр "Солідарності" або Музей історії польських євреїв, вони будували таке приміщення, яке архітектурними засобами розповідає, що в цьому приміщенні. Тобто Європейський центр "Солідарності" – це три величезних заіржавілих кораблі. Ясно, що це символізує ті кораблі, які робилися на Гданській судоверфі. Архітектура Музею історії польських євреїв показує стіну води, в якій є прохід. Тобто символіка Червоного моря, яке розступилося перед Мойсеєм. Звичайно, це ідеальний варіант. Але його втілення може бути дуже довготривалим. Приміром, той же Музей історії польських євреїв будували 15 років. В Україні є багато людей, які вважають, що так довго чекати не можна. В тому числі вочевидь в парламенті. І коли ми обговорювали з громадою, то мали чотири різні місця.  В принципі, тут можна дискутувати щодо переваг одного місця над іншим. Особисто для мене була абсолютно неприйнятна ідея з Українським домом, бо це музей леніна. Це таке місце, яке ніколи не пересвятиться /…/

Не йдеться про те, що з Жовтневого палацу всіх виселити. Вочевидь, буде якийсь перехідний період. На жаль, оскільки новина про це з’явилася тільки зараз, що цей законопрект зареєстрований в парламенті, то ми можемо поцікавитись в депутатів, чому вони обрали саме це місце. Думаю, не треба боятися дискусій і того, що хтось там хоче щось зруйнувати.

Ксения Туркова: У нас есть время на буквально один звонок. Вы в ефире…

Слухач: Добрый день. Я Эдуард, коренной киевлянин. Я хочу сказать, что ваш гость знает, сколько людей было расстреляно в подвалах Октябрьского дворца… Более 60 тисяч. Эти люди лежат в Быкивне. Скажите об этом. Что же это за общество? Танцы устраивать на костях? Так выберите тогда какое-то кладбище. И танцуйте там…

Олександр Зінченко: Власне! Це величезна проблема цього приміщення. Але знову-таки, це величезна проблема будь-якого приміщення в Києві. Я думаю, що Оксана Забужко, коли писала свій «Музей покинутих секретів», вона це дуже точно спіймала…»

То чи стане це аргументом для Тетяни Гончарової? Щось не віриться…

Читай також:

Тетяна Гончарова вирішила порушити монополію Каті Осадчої на чудернацькі прикраси

 

Ведуча радіо «Вєсті», громадянка РФ Ксенія Туркова оголосила повітряну тривогу в Харкові

Ведучі радіо «Вєсті» смішать неправильними наголосами у прізвищах відомих політиків та географічних назвах

На радіо "Вєсті" сказали, що український гімн, "Слава Україні!" і пісня про путіна розпалюють ненависть

Російський політолог Іскандер Хісамов на радіо «Вєсті» звинувачує українців у нелюбові до агресорів - росіян

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті" сказав, що українці радіють обвалу рубля, як свого часу азербайджанці – землетрусу у Вірменії

На радіо «Вєсті» сказали, що ніяка «днр» не банда, а у війні на Донбасі винна сама Україна

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті" про закони 16 січня: "Там расстрелов на месте не предусматривалось"

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті": "Я никогда не считал донецких повстанцев террористами"

Матвій Ганапольський порівняв організаторів Львівського форуму видавців з… нацистами

Матвій Ганапольський наполягає, що порівнював українців з нацистами правильно. Євген Кисельов підтримав колегу

Матвій Ганапольський проти того, щоби українці називали вулиці на честь своїх героїв

Матвій Ганапольський на радіо "Вєсті": "Споймали русский и хохол золотую рыбку..."

На радіо «Вєсті» Папа Римський стає ФрАнциском, а Ганапольський «здає» Маріуполь, ставлячи питання про евакуацію міста

Матвій Ганапольський розповів, як Путін захистив від Кадирова «Ехо Москви», взявши радіостанцію під негласну охорону спецслужб

У ведучих радіо "Вєсті" Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової Майдан і Свобода асоціюються зі смородом

Дмитро Тєрєшков і Василіса Фролова оточили Маріуполь російськими військами

У День Національного прапора на радіо "Вєсті" масові прояви патріотизму українців назвали "желто-блакитной истерией"

"Уроки патріотизму" від Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової на радіо "Вєсті"

Радіо "Вєсті" хоче зірвати мобілізацію?

Захищаючи Щорса, на радіо «Вєсті» розповіли, що в Україні йде громадянська війна, в нас немає героїв, а руйнація пам’ятника леніну - злочин

"Ведуча ТВІ і радіо "Вєсті" Юлія Литвиненко від імені українських жінок заступилась за новорічного Кобзона на "Інтері"

Юлія Литвиненко на ТВІ і на радіо «Вєсті» - це дві різні Юлі

Ведуча радіо «Вєсті» і ТВІ Юлія Литвиненко захистила й підтримала Ані Лорак

Подзвонив на радіо "Вєсті" і привітав з офіційним отриманням статусу "друзів путіна"

Якби серед журналістів проводився конкурс найбезглуздіших запитань, то Юлія Литвиненко мала б всі шанси на перемогу

Як Юлія Литвиненко на радіо «Вєсті» Ігорю Гужві догоджала

Ведуча радіо "Вести" Юлія Литвиненко не знає, хто "свій", а хто "чужий" на буремному сході України

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2102
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду