Рішення Нацради щодо "Інтера" засвідчує, що на інформаційному фронті в нас так само кепсько, як і з АТО

16 Січня 2015
2993
16 Січня 2015
00:28

Рішення Нацради щодо "Інтера" засвідчує, що на інформаційному фронті в нас так само кепсько, як і з АТО

2993
Попередження - це все, на що спромігся регулятор. Українці вимагали й очікували більшого.
Рішення Нацради щодо "Інтера" засвідчує, що на інформаційному фронті в нас так само кепсько, як і з АТО

Винесене Нацрадою попередження "Інтеру" - рішення менш, ніж половинчасте і виглядає реверансом нашого патріотичного регулятора перед власниками каналу, а значить і "кремлівським блоком", який вони представляють.

Єдино прийнятним і достойним вердиктом в цій ситуації, адекватним глибині завданих телемовником образ українцям, вчиненому ним демонстративному акту приниження нашої честі і гідності, знущання над патріотичними почуттями громадян й зневаги до України, було б позбавлення ліцензії.

Я не знаю, скільки в "Інтера" попереджень (два чи це перше), але навіть і з двома радіо "Вєсті" благополучно мовить, що би воно не казало в ефірі, якого б антиукраїнського паскудства не припускалися ведучі й гості студії. Нацраді по цимбалах. Не реагує, бо, мабуть, немає відповідної санкції з Банкової.

Тому ситуація в інформаційному просторі в нас є і буде така сама, як з АТО на Донбасі. Порошенківська тактика умиротворення агресора з одностороннім припиненням вогню й створенням найсприятливіших умов для маневрів окупанта проглядається у всіх сферах. В тому числі і в нашому теле і радіоефірі.

А значить там триватимуть такі ж самі ворожі обстріли і бомбардування із суворим дотриманням наказу не відкривати вогонь у відповідь. Хіба що для проформи, щоби це було максимально лояльно й символічно для ворога, щоби не дай Боже, він не зазнав серйозних втрат і шкоди, які б не дозволили йому продовжувати атаку.

На засіданні голова Нацради Юрій Артеменко застеріг менеджерів каналів: "Люди до вас прийдуть. І бити скло будуть не тільки Інтеру". Дивіться, щоби одного чудового дня і до вас на Прорізну не завітали. З палким привітом...

"Вставай, мила моя вставай,

Більшого вимагай!" /О.Е./

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2993
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду