Матвій Ганапольський під час ефіру на радіо "Вєсті" читає "Дусю" (ФОТО)

29 Грудня 2014
1945
29 Грудня 2014
12:42

Матвій Ганапольський під час ефіру на радіо "Вєсті" читає "Дусю" (ФОТО)

1945
Слухаю і дивлюся ненависне мною радіо "Вєсті" по Інтернету. На сайті радіостанції ведеться онлайн-трансляція. Раптом бачу на моніторі студійного комп'ютера, за яким сидить Матвій Ганапольський, знайомі обриси.
Матвій Ганапольський під час ефіру на радіо "Вєсті" читає "Дусю" (ФОТО)

Слухаю і дивлюся ненависне мною радіо "Вєсті" по Інтернету. Моніторю. На сайті радіостанції ведеться онлайн-трансляція. Раптом бачу на екрані студійного комп'ютера, за яким сидить Матвій Ганапольський, знайомі обриси.

Натискаю на паузу, придивляюся - точно! У Ганапольського розкрита "Дуся" на моєму останньому дописі про "свиняче рило" Порошенка у виконанні Матвія Юрійовича.

В цей час Ганапольський веде інтерактив разом зі своїм вірним напарником і надійним помічником Павлом Новіковим. Матвій Юрійович спілкується зі слухачами, а сам пильно вдивляється в Інтернет-сторінку. Прочитав, знову переглянув, прокрутивши замітку.

Згодом пішов за вказаними у ній лінками на інші мої дописи про себе. Все так само ретельно роздивляється, занурюючись у читання. Потім підкликав до комп'ютера свою доньку Катю, яка сьогодні чомусь гостювала на передачі, вказав їй пальцем на статтю, щось почав пояснювати, та кивала йому у відповідь.

Радий, що випала нагода наочно пересвідчитися у тому, що мої дописи потрапили на очі беспосередньому об'єкту критики. Сподіваюсь хоч після цього Ігор Гужва не казатиме, що "Вєстям" невідомі випадки якихось претензій до контенту ефіру.

А ще розраховую (правда не знаю, чи не даремно?), що зафіксовані мною "речові докази" не щезнуть з архіву радіостанції, як це неодноразово траплялося раніше.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1945
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду